Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Ferke77 #166 üzenetére

    " De ha tévednék, akkor ez a vélemény már egy (válasz) reakció arra, amit az a mérhetetlenül cinikus, lekezelő, degradáló viselkedés szült, ami már hosszú ideje tart az AMD termékei és felhasználói ellen minden egyes cikk alatt..."

    Én azt látom, hogy semmivel sem különb mostanában egyes emberkék viselkedése sem az Intel híreknél.A cinikusság és kárörvendés pedig nem hiányzik egyetlen Inteles hírnél sem a hozzászólásokban.Ha véletlenül majd 2-3 év múlva fordulna a kocka akkor újra kezdődhet az egész...
    Nekem nincs gondom ezzel, az általánosítással annál inkább. Már pár éve lefűztem az Intel melletti kardoskodásról, kifejezetten idegesítőnek gondolom amit most művelnek és abszolút megérdemlik azt is ami velük történik, mint ahogy AMD is megérdemli a Ryzenért azt, hogy helyre álljon a hírnevük és az üzleti mérlegük, nőjön a piacrészük.
    DE például én sok dologban( akár CPU ban is) azt veszem, ami a pénzemért a legjobb éppen vagy amit szeretnék, és nem érdekel a pénz.Nem mindig a racionalitás szabja meg a vásárlásnál a döntést, de ez attól még nem idiótaság vagy nem feltétlenül vérpistike szindróma.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák