Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Alexios #15095 üzenetére

    "push notification jól jönne, de készül" Erről van vmi ütemterv?

    Gorneck#1239

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz Alexios #15095 üzenetére

    A wp7es whatsapp egy hulladék, ahogy a BB-s is. Sajnos a kik messenger működik egyedül.
    De a foursquare alkalmazás is egy fos (jó helyette ott a 4th & Mayor), de annak sem működik a live tileja, nincs rendes notification.

    Most hogy hozzájutottam egy iPhone 4s-hez párhuzamosan tudom használni a két rendszert, és még mindig érzem a lemaradást WP7 fronton, nagyon kéne már a 8 és az újdonságok.

    Az biztos, hogy a WP7 social networking integráltsága százszor jobb, de a Viber nagyon hiányzik, egy tisztességesen működő twitter app nagyon hiányzik, egy rendes Google Maps szintű térkép is, ami a rendszerrel van legalább annyira integrálva, mint ahogy az Androidon megy, és mellé a POI adatbázis. Az, hogy a Nokia a saját készülékeire kiadta a Nokia Mapsot, odáig ok, de a Bing keresővel ez nincs integrálva, márpedig egy okostelefon egyik legnagyobb előnye a local scout.

    Nincs egy tisztességes youtube kliens (mondjuk ami nem szaggatna állandóan), soroljam még?

    És még csak nem is az appokat tartom a legnagyobb problémának, bár nagyon sok fejlesztő azzal, hogy kiadta az alkalmazását, kb. szarik tovább fejleszteni. Mai napig nem írták át Mango kompatibilisre, pedig elég sok apit megnyitottak akkor...

    Amikkel nagyon meg vagyok elégedve WP fronton:

    - levelezés (bár az idegesítő Exchange bugot helyre hozhatnák már végre, végül is csak a saját rendszerük).

    - FB és social networking integráltság.

    - rendszer sebesség (1st gen HD7 sebessége összemérhető az iPhone 4s-el).

    Vannak gondok, és rendszer hiányosságok, de ezeket már le sem írom, mert annyiszor kitárgyaltuk. Sajnos egyenlőre nem tudom teljes értékűként használni a készülékem, pedig esküszöm imádtam, de másodrendű telefonná avanzsált az iPhone érkezése óta - pedig jobban szeretném a WP7-et, ha nem lenne továbbra is ennyire lemardva.

    És sajna egy hardcore smartphone usernek (aka me), már nem elég hogy majd, mert majdra még a zsidó sem ad. Majd Apollóval tejjel-mézzel folyó kánaán lesz, amikor még nem tudom, hogy mit hoz az év vége, és hogy egyáltalán kapok-e az öregecske készülékemre 8-ast... ez még sajnos kevésnek tűnik.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák