Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Polarstar #7727 üzenetére

    Szétröhögtem magam mikor láttam ezt a cikket. Gondoltam nem én linkelem be, nehogy troll legyek már megint.

    A BB nem "hisz" a tabletekben. De:
    "az Apple egy negyedév alatt közel 20 millió iPadet értékesített"

    Tök gáz. Ők nem hisznek benne, mert olyasvalamit tudtak csak letenni az asztalra, ami alig kellett valakinek. Ebből azt a következtetést vonták le, hogy nem hisznek a tabletekben, és nem termel profitot. Aha. Arról az almás cégről szerintem nem olvasott azon a helyen, ahol az elmúlt éveket a külvilágtól elzárva töltötte. Emlékszem arra, amikor Ballmer azt mondta, hogy az ipad mekkora melléfogás, kudarcra van ítélve stb., aztán hát ugyi nem gyütt be. :DDD

    Végül ez a nyilatkozata a BB-s főmuksónak: "Öt év távlatában nem tudom, hogy mi oka lenne bárkinek arra, hogy táblagépet használjon". Mondjuk a BB-ét már most nem tudom hogy mi oka lenne bárkinek, persze ha a saját termékükből indul ki, akkor érthető a megfogalmazása, csak csöppet úgy néz ki hogy a konkurenciánál ez a termékkategória még mindig kifulladni nem tudó bazi nagy siker.

    Szerintem ezt az ürgét valahol elzárva, drogokon tartják, időnként kijön nyilatkozni. :U

  • eventus

    veterán

    válasz Polarstar #7727 üzenetére

    Hat ez csodas hir, mikor talan megmenekul a bb. En le nem teszem a playbookomat, pct alig hasznalok. Leirhatatlan mennyire jo hasznalni, valos multitask, mindent vero hangzas, minosegi anyagok, elolapi 3 mpx kamera. Akinek arra kell amire valojaban valo, akkor nem csalodik. Volt dolgom androidos, almas tablettel, de valahogy nem hasznalhato. Pb tenyleg, mint egy pc. Apamat is barataimat is megfertoztem vele :)). Nyugodtan lehet gyartani, egy bizonyos reteg ugyis megveszi, mint a bb telefonokat. Nem kell kovetni a divatot. Egy androidos tabletre sem tennem le a voksomat. Talan idovel egy teljes erteku windowsosra.

    [ Szerkesztve ]

    BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Új hozzászólás Aktív témák