Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo128

    aktív tag

    válasz 4264adam #348 üzenetére

    Teljesen megértem az álláspontodat, és azt is, hogy kell rá áldozni. Ahogy már említettem fogok is majd a nyáron, de most még nem tudok. Mivel fanatikus GTA rajongó vagyok, így nem bírom kivárni, ilyen beállítások mellett, akár laggolva is, de kiakasztom a játékot és hidd el, élvezni fogom. Egyébként meg azért van fórum, hogy megvitassuk a beállításokat, hardvereket, teljesítményt, és azért leleményes az ember, hogy megoldja a problémákat. Ha pedig minden pénzemet beleölném egy gépbe, és minden évben fejleszteném, akkor nem lennék leleményes, olyan ember lennék, aki megveszi, install és játszik. Olyan ember lennék, aki nem tudja megoldani a saját gépén a problémákat. Sajnos ismerek pár ilyen embert, de én nem ilyen vagyok. Ha zavar ez téged, nyugodtan továbbléphetsz, nem muszáj kommentelni csak azért, hogy elhallgattass minket egy olyan dologról, amiről a cikk is szól. Örülök, hogy másnak szépen megy. Ha figyeltél volna, akkor láthatnád, hogy rengeteg ember olyan hardverekkel játszik itt is, és szerte az interneten, mint amilyen nekem van és nekik tökéletesen fut a játék. Ezért vagyok itt, ezért kommentelgetek, hogy ezt megoldjam.

    gölmétcsül ©

Új hozzászólás Aktív témák