Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Šolaire

    veterán

    válasz nemlehet #218 üzenetére

    Ha fentebb olvasol akkor látod hogy a magyarítás miatt válltottam pc-re. Nem hátránynak írtam hanem előnynek. De van egy olyan réteg aki nem foglalkozik ilyen dolgokkal az konzolt vesz:) kicsit félreértetted. Én az eltérő igényekre világítottam rá. Ezért van az hogy valaki pc-t valaki konzolt vesz és ez így jó mert nem vagyunk egyformák.

    “Praise The Sun” \[T]/

  • mlinus

    őstag

    válasz nemlehet #439 üzenetére

    nekem win8hoz csak kódom van, microsofttól le lehet szedni egy kis programot, kéri a kódot, ha jó akkor letölti az isot.

  • haddent

    addikt

    válasz nemlehet #672 üzenetére

    Ti teljesen betegesen elvakultak vagytok. Konzolhoz 200 ezres tévé kell monitorral tilos használni, pc -hez persze alapból adják a monitort ingyen! Konzolon a használtjáték-kereskedelem illegális és tönkretesz mindent és ki lesz iktatva és accountot nem lehet eladni de pc -én a warez ellenér nagyon jól fogy minden és jól áll a szénájuk és ott még lehet külön accra regisztrálni is. Ezt konzolon miért is ne lehetne, hamár valaki ennyire agybeteg hogy accountokat ad-vesz? ugyanúgy lehet...

    Nem lesz itt semmi meglépve, törődj bele, dübörög az ipar, soha nem látott eladási számok ,bevételek, hasznok. Egyre több és jobb exkluzív IP és studió, PC -én egyre kevesebb és csak nagyon pc specifikus dolgok. A microsoft meg szépen levédheti a használtjátékok adás-vételét, akkor aztán végleg be is csukhatja maga mögött az xbox a kapucskáit. Hírek 2 évről ezelőttröl nincsenek meg? Ők zárolni akarták eleve, Sony meg nem, ezért kénytelen volt engedni különben még ennyien se, a kutya se vette volna az xboxot.

  • haddent

    addikt

    válasz nemlehet #692 üzenetére

    Nézd végig feljebb a kommenteket, nem a szádba adom a szavakat, ezek így elhangzottak, nem biztos, hogy mind tőled, bár nagyon azonos a hangvétel ezért feltételeztem, de nem emlékszem. De úgy látom nem kell félni nem veszed te magadra. A lényeg, hogy ezek így többször elhangzottak és te bővítetted hasonló jóságokkal :))

    A tv-monitor meglét mizériával egyetértek véletlen sikerült leírnod amit próbálunk megértetni mindenkivel. Vagy feltesszük, hogy van tv és monitor is, vagy feltesszük, hogy egyik sincs, ez esetben mindkettőhöz jó mindkettő.

    A PC -és játékipar jólétére felhoztál 4 darab példát ebből kettő pc exkluzív, vagy csak később jött konzolra és amúgy is jobb azért pc -én, egy pedig a pc modderek netovábbja és boldog-boldogtalan vette humblebundlebe meg steamen 2 euroért. Ha így játszunk, hogy ennyire kevés "pontból" vonunk le következtetést, akkor én meg azt mondom, hogy GTA V és ezzel csak egyedül az egyik konzolos tábor egyik prev-gen gépének eladásaival lefedtem a 10 éves pc -és eladásokat :DDD
    Na szóval a lényeg, hogy ez így nem hogy pontatlan, hanem egyszerűen túl kevés adat bármiféle következtetéshez, ráadásul én ezt pontosan írtam is: a pc marad a nagyon pc specifikus dolgoknak (stratégia, moddolós játékok ugye pont ezek voltak a példáid!), abban kiváló mert nincs alternatíva nyilvánvalóan

    A játékértékeléseidre nem tudok mit mondani, csak egy felsorolást adni: inFamous, Killzone, Driveclub csak playstationön, xboxban nem vagyok otthon, de ott ennél még több és már új IP -ék is vannak. Ide jön az Order amire majd verheti a pc véripityu is a nyálát illetve a Bloodborne amire meg a JRPG fanok vágyhatnak/várhatnak - hiába. Hangsúlyozom nem direkt hagyom ki az xboxot, csak én azt nem vágom, majd leírja más ha akarja

    Végül a kedvencem: nem lesz semmi meglépve. Pontosan ahogy írtam, és te is írtad, az Xbox eredetileg nem akarta engedni a használt játékok csereberélését. Erre kaptak akkora fujjogást, hogy bekakkantottak és gyorsan el is felejtették. A Sony ilyet nem is akart, talán épp azért, hogy kibabráljon az MS -sel. Ha az MS felköti a gatyáját és hosszútávon mondjuk nagyságrendileg legalább utoléri a Sony -t akkor harc lesz a piacért. Szerintem bármelyik is meglépné azt, amivel megutáltatná magát milliókkal... Felejtős, ezt garantálom.
    Ráadásul nincs rá szükség. Eszméletlen bevételek vannak (konzolos) videójátékokból a filmipar kispályás már ehhez képest.

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz nemlehet #692 üzenetére

    You may not sell, buy, trade, or otherwise transfer your Online ID, SEN Account or any personal access to SEN through any means or method, including by use of web sites.

    Szóval az ügy lezárva. [link] El kellene olvasni a használati feltételeket. Viszont kérném azt kikeresni a szerződésből, hogy nem vásárolhatok US-ból.

    (#698) Dr. Akula : Tegyük fel, hogy így teszel, és tegyük fel, hogy legálisan vásárolsz PC-re. Ha nem vesszük figyelembe az akciókat, akkor normális esetben fennállhat egy 4-7e Ft-os differencia játékonként. A HW-nél viszont nagy a diff., és ezt nem biztos, hogy behozod egy életciklusban. A miérteket már leírtam.

    PS4

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz nemlehet #717 üzenetére

    "És XOne-on még rosszabb a helyzet."

    Mivan?!
    Xone-on ott a 86-os metacritic átlaggal rendelkező FH2, ott a Sunset Uverdrive 81-es, a Forza 5 igaz, hogy csak 79-es átlagon áll, de jelenleg next-genen ennél jobb fizikával rendelkező autós cím nincs sehol. A Halo pakk se semmi... Titanfall konzolexkluzív is 86-on áll.

    Kevés a nagyon ütős cím, de AAA tekintetében több és jobb most még az X1.

    Jövő évben meg: Tomb Raider, Halo 5, Forza 6, Fable Legends, Quantum Break... meg ki tudja még mi jön, csak X1-re.

    Nekem tavaly február óta van gépem, és még így sem értem a játékok végére, mondjuk csak a Forza 5-be 265 órám van...

    Nagyon nem bántam meg, mert baszott a gép, halk, nem melegszik, a rendszer egyre jobb, a Forza 6 meg a pCARS-al nagyon sokáig elleszek idén azzal a rohadt jó kontrollerrel. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák