Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Khelben #467 üzenetére

    Főleg hogy ez inkább hátrány sokaknak, pl nekem. Ha az xbox one házában lenne egy ps4 agyonhalkítva úgy hogy külön van véve a táp akkor még el is hinném hogy elketyeg a gép 5 évet és sokkal szimpatikusabb lenne(bevallom lehet már lenne is), de már ezt is sokat leírtam hogy hátha majd átállnak a kisebb csíkszélességű chipekre és marad a mostani méret ami jótékony hatással lesz szegény gépre. Persze állítani nem tudom hogy ne lennének akár örökéletűek a mostani ps4-ek, nem olvasni azért sok panaszt, megpróbálták rendesen megtervezni a gépet ez érződik. Csak szerintem akinek volt pc-je és időnként szétszedte annak a fejében él egy kép méretarányokról, mi az amit jónak tart, függetlenül attól hogy mennyire van igaza. Egy zsúfoltabb házban a por sokkal makacsabb dolog tud lenni. Meg él és kísért a másik gyártó blamája a 3 leddel, amire fel aztán kiterjesztette a garanciát...na ha most is kiderülne egy sorozathiba és 2-3 év garanciával adnák a gépeket máris szimpatikusabbak lennének :) x360-at is azért mertem bevállalni. Az egy év pofátlanul kevés.

Új hozzászólás Aktív témák