Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bloksma

    aktív tag

    Nem szeretném elolvasni a többi hozzászólást, és nem szeretnék beszállni a "vitába", csak gondoltam leírom a személyes véleményemet, helyzetemet.

    Nekem nincs szükségem konzolra. Van PC-m, munkára, mindennapi használatra úgyis kell, viszonylag erős (legalábbis a maga idejében az volt). Így ha azt nézzük, akkor játékhoz már csak egy jó videokártya kell. A jelenlegivel kártyával (ami 4-5 éves) még 2 évvel ezelőtt is gyönyörűen mentek a játékok, de még a legújabbak is épp eldöcögnek (fullHD-ban). Most egy videokártya vásárlással igen nagy teljesítmény ugrásra számíthatnék. Arról nem is beszélve, hogy nekem a frissen megjelent játékok luxusnak számítanak. Általában steam-en veszem a játékokat, de csak ha akciósak (66-90%-os akcióban, 50% túl kevés). Konzoloknál ez sem menne ilyen egyszerűen.
    Manapság (főleg Amerikában) nagyon nyomatják, hogy mindent a nappaliba költöztessünk. Hát nekem sem nappalim, sem nagy tv-m nincs. Akinek van, azt sem értem teljes, hogy miért olyan jó a nappaliban játszani, ahol mások is ott vannak, és esetleg épp másra akarják használni a tv-t. Persze utóbbi eset mindenkinél változó.
    Persze ha valakinek egyáltalán nincs szüksége PC-re, csak játszani szeretne, akkor máris más a leányzó fekvése.
    Esetleg még annyit írnék így a végére, hogy szerintem nem nagyon éri meg megvenni az aktuális csúcskategóriás kártyát, mert a friss játékok nem igénylik a legjobbat, a következő generációban meg már a felső-középkategória is hasonlóan erős lesz. Jobban megérheti gyakrabban váltogatni a videokártyát, és olyanokat venni, amelyek jó ár/teljesítmény aránnyal hoznak egy megfelelő szintet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák