Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olajka02

    aktív tag

    Szerintem mindenki döntse el, hogy neki mire van szüksége, és azt el kell fogadni a fórumon résztvevőknek.
    Nem kell senkit sem megtéríteni, mert nem lehet... sem a konzolos, sem a pc-s tábort.

    Objektíven hozzászólva a témához és az itt olvasottakhoz.

    1.Személy szerint nekem az a két játék ami telepítve van, eredetei, és ez az ismerősi körömben sincsen máshogy.

    2. Értem én, hogy a Foramax támogatja az oldalt és ezért az alkatrészeket és árakat az ő listájuk alapján állítjátok össze, de sajnos ez így nem ad reális képet a piacról és egy PC bekerülési árairól.
    Ahogyan egy páran már írták előttem, ezeket a konfigokat majdnem 10%-15%-kal olcsóbban össze lehet állítani, ha ugyan ezeket az alkatrészeket az éppen legolcsóbban árusító helyektől rendelem meg, szerzem be. Így a fennmaradó pénzt akármire lehet fordítani (kinek mi a fontosabb pl: proci, alaplap, vidikari)

    3. Szerintem pl. egy R9 290-es kártya vagy egy gtx780-as nem 2 vagy 3 évig lesz képes kiszolgálni a tulajdonosát - magas grafikai beállítások mellett - hanem meglátásom szerint ha a kártya meg nem hibásodik (ez akár egy konzollal is előfordulhat) akár 6 évig is.

    4. Már ezt is boncolgatták előttem, de használtan, úgy hogy minden alkatrész bolti garanciával rendelkezik körülbelül 20%-25%-kal erősebb gépet tudnék összerakni abból a 180.000,-HUF-os keretből (pl 7970-es kártyát már lehet venni 50-ért (legalább 25%-kal erősebb a 270x-nél), és még olyat is amin legalább egy év garancia van, ez a kártya 3GB rammal szerintem még legalább 3 évig kifejezetten jó grafikai teljesítményt tud nyújtani, és még valamilyen szinten a jövőállósága is garantált a WQHD és 4K-hoz a 3Gb rammal és a hozzá tartozó sávszéllel).

    Egyébként szerintem jó és érdekes cikk.

Új hozzászólás Aktív témák