Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Ősszintén, én egy több éves XIaomi Mi A2 Lite--ot használok mai napig, Snapdragoon 625-el.
    Legújabb update, néha-néha újra inditom. De én alap dolgokra használom, néha telefonálok semmi extra, meg elolvasok rajta pár cikket.
    Talán még tervezem cserélek benne akkut, meg kap egy főzött romot és aztán még egy darabig lehet megmarad.

    Én szerintem egy mobil az átlag embernél simán ki kéne bírjon átlagba 4-5 évet.
    A Tok+Üvegfólia és ha az ember vigyázz rá akkor elég sok ideig el lehet lenni egy készülékkel.

    Egy videó többet mond minden szónál, szó szerint ilyen világot élünk......
    Hát mondhatni, remekül bemutatja a mai világunkat! :)
    Kell az új, hát attól lesz boldog, de aztán folyton-folyton cserél mert mindig jön az új.

    Azt mondjuk megértem senki se akar egy több éves Snapdragoon 800-at használni.
    Jelentős melegedés és nagy fogyasztás, de egy pár éves Snap 855 bőven elég lehet átlag felhasználónak. És ezt a Antutu mániát se értettem, nyilván jól lehet vele demonstrálni az új mobil erejét. De ennek meg sosincs vége, mert mindig-mindig jön egy jelentősen erősebb telefon.

    Nyilván sokaknak mobil már státusz szimbolum/vagy dívatból veszik így hát mindenkinek aztán kötelezően kell a drága 200-400E forintos telefon, birtokolnia akarja minden áron.
    A törlesztő részlet se riasztja vissza, hát le marad a többitől.

    Az meg végképp viccesnek tartom hogy az ilyen felhasználok nagy része csak messenger/instagramot nyomja. Ezek miatt aztán muszáj a Snap 888 ereje, mikor nekem ez ezer éves 625 is bírja erővel.
    :R

    #65aprokaroka87
    Gaming chip, már csak a minőségi Android portok hiányoznak.
    Valahogy én mobilon nem tudok játszani, sokszor annyi igénytelen ocska port van.
    A Play áruház tele van ilyenekkel, és sajnos van is rájuk kereslet.

    Egyetlen egy játékot toltam hobbi szinten, a Dragon Ball Legends.
    Talán ez valóban jól optimalizált és a FIX 60 fps meg volt egy snapdragoon 625-ös chippen.
    De sajnos többségében inkább negatív a tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák