Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9000

    senior tag

    Nálam tegnap nagyon kihúzta a gyufát a 950. Egyik percről a másikra kikapcsolt. Akksi rendben, félig fel volt töltve. Nyomom a bekapcs gombot. Semmi. Na mondom . . . ez bekrepált. . . . Még egy esélyt adok neki.- gondoltam. Az volt a terv, hogy akksi kivesz, visszarak és talán elindul. Kivettem a tokjából és épp a hátlap lefeszegetésével bíbelődtem, amikor hopp . . . egyszercsak bekapcsolt, majd kérte a SIM pin-t. Bepötyögtem, erre full hangerőn elkezdett nekem zenélni. Előtte pár perccel, -mikor még élt- a teló nullára lecsendesítettem, épp azért hogy még véletlenül se keltsek fel senkit. Indítóhangot mindíg kikapcsolom. Nem értem miért zenélt nekem a dög. És mi volt ez a kikapcsolás, csakúgy? Most a 10.0.15083.414 van rajta. Lehet, hogy most települt fel? De semmi előjele nem volt és tuti nem volt fogaskerék tekerés. 3-4 perccel korábban még normál állapotban volt a teló. Ennél jóval több idő kell egy új verzió telepítésére. Pár napja fél órát vártam rá. Tapasztalt már ilyen rejtélyes magától kikapcsolást, majd bekapcsolni nemakarást valaki más is?

Új hozzászólás Aktív témák