Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz nyunyu #37 üzenetére

    Meg lehet ezt egyáltalán 60-70k alatt úszni?
    Persze, a felesleges körök helyett veszel egy Varmilót silent reddel. Vagy ha taktilitás kell, akkor veszel egy Varmilót silent reddel, kiforrasztod a kapcsolókat, és beleteszel a helyükre egy zacskónyi Aliazt.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • nubreed

    veterán

    válasz nyunyu #37 üzenetére

    Na ez az a szint ami nekem már túl sok. Nehogy már még a bill -re elköltsek egy kissebb vagyont és még órákat bíbelődjek a testreszabásával, a gombok cseréjével. Félre ne érts, ez nem neked szól, csak a posztodról jutott eszembe, mindenki arra költi a pénzét és szabadidejét amire akarja. :R

    Régen a billentyűzet egy maximum 1500 - 3000 Ft -os szükséges alkatrész volt, senki nem csinált belőle divatot és magasan leszarta mindenki, hogy milyen gombokkal van ellátva. Ezek a billentyűzetek kibirtak 15-20 évet lazán és kanyarban sem voltak az ultratartósnak kikiáltott mechanikus vagy egyéb technológiákkal ellátott csodák. Kb. lehányhattad, lecigizhetted (én nem dohányzok de sokszor láttam ezt), tele nyomhattad kajamaradékkal, ezek valahogy nem akartak megdögleni, működtek tovább.

    Most eljutottunk oda, hogy már 100.000 Ft-ért is lehet kapni billt. Az eszem megáll de komolyan. 100.000 Ft az már egy nagyon jó felső-középkategóriás CPU ára, annak van is értelme. Dehogy egy bill. re kiadjon bárki is ennyit, enyhén szólva az nálam az epic fail kategória.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák