Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz D1Rect #49 üzenetére

    Akkor a reggeli c vitamin es magnezium pezsgotabi amit megiszok keves lenne, ha igazan pufi akarok lenni? Pedig ez is tabletta, meg minden :DDD

    Everybody lies.

  • creation

    senior tag

    válasz D1Rect #49 üzenetére

    Nem fogom megmagyarázni a tényeket (mivel nem is tudom, hisz nem ilyen irányú a végzettségem), amiket barátaimon látok.

    Érdekes módon én nem használtam semmit, s nálam a sport abbahagyásával "fölös" kilók jelentek meg. Ők viszont elkezdtek "fogyni".

    Érdekes módon akikkel összejárunk (unokatesóm és egyik haverja), mindketten egyszerre kezdtek el "gyúrni". unokatesóm aki használt "étrend kiegészítőt", látványosan kezdett el eredményeket elérni (teljesítményben kicsivel sem bírt többet), míg haverja aki nem "tolt" semmit, rajta nem igazán látszott, pár kiló pluszon kívül semmi. Majd amikor unokatesóm abbahagyta a sportot, látható lett rajta, hogy "leeresztett", míg haverján kb annyi, hogy ő is felkapott pár fölös kilót.

    De lehet hogy ezt is embere válogatja. :R

    Én nem akarok és nem is fogok semmilyen "kiegészítőt" szedni, mert nincs rá szükségem. Nem célom, hogy Ádámi alakot öltsek. Csupán annyi, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ahogy a kollega is tette. :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • babkukta

    senior tag

    válasz D1Rect #49 üzenetére

    Mert gondolom csak a versenyzőket látod :D Sőt, igazából mindenki azokat látja, és belőlük indulnak ki. Igen, ők is szednek étrendkiegészítőket, + talán egy kis ezt-azt is. De nem csak ők vannak. Ők ebből élnek, ezt csinálják, ezért olyanok. Van mögöttük szponzor, aki nyomatja őket minden földi jóval.
    De nézzél meg egy normális embert, aki nem azért edz, mert akkora akar lenni, hanem csak szimplán férfiasabb, erősebb. A férfiasság és az erősség nem feltétlen = ezzel. De ennyire azért nem akarok már itt ebbe belemenni :D

    A lényeg az egészben, attól h vki szed táplálékkiegészítőket, nem lesz felfújt, lufi, "telefosott zokni".

    (#54) creation: olyan emberek mindig is voltak, és lesznek is, akik türelmetlenek, és nem tudják kivárni a munkájuknak a gyümölcsét. Na, ezek azok, akik gyors növekedésre várnak, ezért ilyenkor jön a szuri, + a creatin, ami eléggé hajlamos vizesíteni. Ez változó emberenként, h ki mennyit vesz fel belőle. Nekem 1x volt creatinos fehérjém, amit 2 hónapig használtam.. alig vártam, h kiürüljön a doboz. Mivel hajlamos vagyok a hízásra, nem mondom, milyen végeredmény lett :D Pedig az 2 hónap volt, és nem volt semmi illegális szer mögötte.
    Viszont amit te is mondtál, aki vizes, és abbahagyja az edzést, az szó szerint leenged. A vizes izomzatot csak úgy tudod fenntartani, h továbbra is szeded az anyagot, vagy ha nem szeded, akkor kő keményen edzel, és mellette nagyon komolyan tolod a fehérjét fehérjével. Ha azonban teljesen leállsz, szépen lassan lemegy a víz... egyszóval, leengedsz (lufi :DDD ). Van ilyen is. De értelmes fehérjével, étrenddel, kiegészítőkkel és edzéssel így nem járhatsz, mert nem vizes izmot szedsz fel.
    A piacra visszatérve.. ott se tudod 100%osan, h mit veszel :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz D1Rect #67 üzenetére

    a "telefosott zokni" jelző épp elég volt az értelmezéshez :K Elképzeltem, és nem fest vmi festményien ;]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák