Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Piftuka #13 üzenetére

    Kb. 80cm-1m. :D Éppen benne vagyok a játékokban, látómező nagy részét kitölti, autóversenyben pedig, ami nagyon fontos volt, nagyjából megfelelő méretű a kormány és rajta a kezem, ennél élethűbb nem nagyon lehet. És hát mentem fának, mert elvakított a Nap. :)) MExodusban meg totál para Rt-gel (ott aztán fény híján tényleg nem látod meg a támadót, tényleg sötét van a fények körein kívül), vissza nem cserélném sem a monitort, sem a VGA-t. ;]

    Maelephant: Hát, mivel a legtöbb játék 40-60FPS tartományban fut full grafikával @4k, nekem éppen ideális, hogy a Momentum ezt tudja. Kisebb méretben csak gyenge VGA-val elég ennyi, de inkább a 4k, mint a zéró értelmű 100Hz. Még nem láttam játékot, amely ne futott volna röccmentesen 60-on.

    BiP: Aha, mégis. mely játék fut 60Hz fölött maxi grafikán? Régebbiek, amelyek grafikája eleve nem mai minőség. Ami felmenne 60-fölé, az sem marad ott igényesebb részeken.

    -=RelakS=-: Hát az én asztalomnak van szélessége, mélysége, magassága, de még tömege is, de fogalmam sincs, hány Hz-es lehet. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák