Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave72

    csendes újonc

    Volt màr Meizu telóm,M3 note,utàna vàltottam redmi 4x-re,majd most,az M6 note.Két nap utàn ezek a tapasztalataim:Tudom hogy nem egy kategória,de én a redmi 4x-el fogom összehasonlítani.Tehàt:Külső,1:0 a Meizu javàra,minőségibb,masszívabb benyomàst kelt.Rendszer:0:1a redmi 4x javàra.Meizu hihetetlen,de lassabb!Rosszabb gépelési élménnyel!Kamera:1:0 Meizu javàra,bàr nem nagysàgrendekkel,hiàba a dupla kamera.Akksi:1:1 mindkettő hozza a 2napot.Hangszóró,és zene fülessel:0:1 Redmi javàra.A Meizu hangszórója,középszer alja,és ami a fülesre jut,abba sincs köszönet.Hiànyzik a mélyek legalja,a magasak teteje,a sztereó tér elég beszűkült,a hangban nincs elég dinamika,hosszú tàvon bàntja a fülem,ezért erre a célra a Redmi 4x-et hasznàlom,sokkal jobb.Senheiser fülhallgatót hasznàlok,tehàt nem gagyit.És két bosszantó dolog,M6 note hangerőkiosztàsa.Ha feltolod félnél kicsit tovàbb,akkor màr nem hangosodik.A beàllított egyéni hangzàs csak akkor működik,ha külön rànyomsz a hangszínszabàlyzó menüpontra.Hangminőség telefonàlàs közben:1:0 Meizu javàra.Tisztàbban hallom a màsik felet,mint a Redmi 4x-el.Konklúzióm:A Meizu M6 note megéri a 45ezer pénzt.Minőségi masszív kivitel,kékben nagyon ott van.De nem ez az a telefon,amin szuper minőségben lehet zenét hallgatni.És még egy megjegyzés,a mobilarénàs tesztről!Értem én hogy az Eu-stock tàmogatja a Mobilarénàt,és hogy üzlet meg minden,de én ezt az M6note tesztet nem érzem teljesen helytàlónak,és nem ez az első eset.Pedig sokan a ti tesztjeiteket tartjàk mérvadónak a vàsàrlàskor.Szerintem ez nagy felelősség!

  • dave72

    csendes újonc

    válasz vasi79 #437 üzenetére

    M6 note kék,egy hónapos,Makulàtlan,egyik sarkàban kis esztétikai hibàval.Ha érdekel valakit.35ezer ebben bent van a futàr is.

Új hozzászólás Aktív témák