Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robert69

    újonc

    válasz Szabcsizz #402 üzenetére

    Megnéztem az akkumlátor statisztikát.Kilöttem egy olyan programot ami az elhasznált energia 52%-át fogysztotta, ezekután 24óra alatt ugyúgy 13%ot merült, pedig elvileg az egyik legnagyobb fogyaztót kikapcsotam.A telefon juniús1.én jött meg ugy használom ahogy a dobozból ki lett véve, csak két app lett ré feltéve egy telekom app és egy vodafonos app, semmi más nincs rajta csak ami gyárilag rajta volt. 2 sim kártya van benne és ilyen állapotban merül 13%-ot úgy hogy lerakom teljessen feltöltve és csak 1 nap múlva veszem fel. nincs nyomkodva nézegetve, ezzel szemben az elözö telefonom a majd két éves vernee thor ennyi időssen 1 nap alatt merül 4-5 százalékotjot használat nélkül pedig azon van program bőven a meizu pedig igy gyári állapotban 13-.at ez egy kicsit ciki, ezenkivül semmi gond nem lenne a telefonnal. Hozzéáteszem nem vagyok egy nagy android guru,de ez igy sok. Már azon gondolkodom, hogy felhivom a szervizet hátha van valami ötletük, hogy egy tök csupsz telefon mitől merül egyáltó helyében 13%-ot.Mindenesetre nagyon köszönöm a segitséged és ha még van valami ötleted nmeked vagy bárki másnak akkor szivessen fogadom és elöre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák