Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanderbit

    csendes tag

    A prekoncepciókkal ellentétben áttúrtam a meizu fórumokat, illetve a telefon beállításait is, hogy a problémáimra megoldást találjak. Legfeljebb félmegoldásokat találtam, ha volt egyáltalán. A gps-es problémát nem egyszer találtam meg a fórumokon, természetesen megoldás nélkül. Bár nem vagyok nagy szaki, de nem vagyok analfabéta. Az pedig szerintem nevetséges, hogy a vernee thoromon ugyanezek a szoftverek nem fagytak, pedig az gyengébb hardverrel van megáldva. Persze tudom én, az stock droid, de arra nem gondoltam (én balga), hogy a csilli-villi ikonokért cserébe lagg a jutalmam. Ez nyilvánvaló optimalizációs hiba, amire megjegyzem szintúgy olvastam panaszokat a fórumon. Természetesen mielőtt belefojtana egy kanál vízbe a fanatikus meizu közösség, simán lehet én vagyok peches és rossz szériát fogtam ki, esetleg én magam ügyetlenkedtem el valamit, de ebből a "azért nem jó, mert balfasz vagy" mentalitásból vissza lehet venni.
    Ui.: Egyetértek az előttem szólóval, aki elvárja, hogyha vesz valamit az rendeltetésszerűen működjön. Fogyasztó vagyok nem szervíz. Fizettem azért a termékért, nem a két szép szememre kaptam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák