Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    gyerekek, kedves átlag ph júzerek! szerintem meg kéne értsünk valamit.

    ha kritizáljuk az új formát az nem jó. építő tanácsot se adjunk, mert az úgy sem fog megvalósulni, hiszen ki lett fejtve, hogy ez nem egy demokrácia alapú kérdés, hiszen ha valmit ez alapján változtatnának, az másoknak nem tetszene, és akkor végtelenségig folyhatna a vita. ebben talán még van is valami. ha indulatból sértegetünk, az sem jó, de arra legalább gyors reakció jön...

    kíváncsi lettem volna, hogy a változás előtti héten hány össz lekérés volt a hírekre, és utána mennyi. ha üzleti titok, elég lett volna egy százalékos arányszám is. szerintem eléggé árulkodó lett volna. erre nem jött gyors reakció.... (egyébként lenne egy saccolásom: ha 100%-nak velszem a változás utáni hetet, akkor 117.2% az előző hét. kíváncsi lennék, hogy jól becsültem-e. jöhet pü-ben is, bizalmasan kezelem...) :)

    feltalálták már a béta verzió fogalmát is. de azt is írtam, hogy érdemes lett volna a változás indítása előtt valamilyen formában előtsztelni pár régi ph useren, akik nem voltak ott a fejlesztés folyamatában. erre sem jött gyors reakció. (igazam volt vs. hülye vagyok)

    de mondom, ha valaki élesebb hangot üt meg, arra rögtön reaáltok.

    tehát ha a tapsikoláson kívül a topicnak nincs semmi értelme, akkor minek van egyáltalán nyitva??? :F

    na csá....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák