Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qad

    senior tag

    válasz Viktor77 #34 üzenetére

    "Szóval, semmit tény, de szar az Nvidia. Abu, értem én hogy nyomni kell az AMD-t, de ez még tőled is kritikán aluli, minősíthetetlen SZAR. Így, nagybetűvel. Te ezért fizetést kapsz? Jöhet a ban, attól még szánalmas ami itt folyik és nem engem minősít.

    2. Érdemes megnézni a PH! FB képét."

    Ez már engem is idegesít egy ideje, hogy az Abu általa írt cikkekben állandóan egy bizonyos kártya gyártót szapul, másik videokártya gyártót vagy magasztal vagy csak érzelemmentes cikkeket ír róla.

    Örülök, hogy más is kiérzi ezt és nem csak én vagyok az egyetlen akinek feltűnik.

    Abu írhatna egy cikket akár a logoutra, hogy miért haragszik az NV-re és miért magasztalja az AMD-t.

    Egyébként kevés embert tud megvezetni az ilyen stílusú cikkekkel, mert ha valami jó akkor jó. Látszik az eladási adatokból is, utolsó infóim szerint az eladások 30% kb a vöröseké és 70% a zöldeké. Amúgy meg az a 70% aki zöld kártyát vásárolt valószínűleg ütődött vagy dezinformált és Abu majd jól észhez téríti őket a hónapok óta tartó igazmondásával.

  • qad

    senior tag

    válasz bunfi #83 üzenetére

    "mert ha valami jó akkor jó. Látszik az eladási adatokból is

    Megpróbáltam levetíteni ezt a Suzuki Swiftre vagy a kannabiszra, de egyik esetben sem kaptam túl megnyugtató eredményt. Szerintem lehet, hogy ez ebben a formában nem igaz."

    Tehát akkor a zöld kártyát vásárlók nagy része ütődött és egyedül te vagy itt helikopter?

    Amúgy meg a cikk írójának elfogultságáról volt szó a vörösek iránt. Más oldalakon is olvasok (a PH-n lévő aktuális írásokkal megegyező időben megjelenő) és egyedül itt a PH-n vannak szembetűnően diszkriminatív módon megírva a cikkek.
    Nekem ez a véleményem(úgy nézem még van egy-két ilyen véleményű), részemről befejeztem az offolást.

Új hozzászólás Aktív témák