Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Abu85 #43 üzenetére

    Mondták már, hogy politikai pályát kellett volna választanod? ;] Mindenesetre specifikusabb leszek: Nem a 280X miatt sírok. Régebben ugyancsak a Te javaslatodra nem általános teljesítmény alapján, hanem az általam preferált játékokban nyújtott teljesítmény alapján vettem videokártyát és nem bántam meg. Kiszolgálta amit kellett (sőt). Hogy idővel nVidia-közeli játékok felé fordult a figyelmem, az nem a GCN1.0 hibája.

    A problémám azzal van, hogy még mindig megy a "bezzeg majd a GeForce-ok mennyire szívnak majd" mantra. Közben meg nem lehet nem észrevenni, hogy az nVidia a Pascal-al olyan szinten elhúzott teljesítmény/lapkaméret arányban és nyers erőben, hogy már-már vákuum maradt utána. Ezt az ilyen nüanszokkal esetleg ledolgozhatja az AMD, de emiatt gyakorlatilag óva inteni a GeForce vásárlástól minden cikkben, nem utal felelősségteljes újságíróra. Mikor cikket ír valaki, feltétlen számolnia kell azzal, hogy az olvasók többsége hiteles forrásnak tartja. Erről szólt a Prohardver! az elmúlt ~20 évben.

    Tovább ezzel nem terhelem a topikot. Elnézést mindenkitől, hogy érdemi szakmai beszélgetés elől raboltam az időt és helyet. :R

    (#46) Taranti: Helyesbítek:
    GCN 1.0:
    R7 250 (HD7700?)
    R9 270/370 (HD7800)
    R9 280 (HD7900)

    GCN2.0:
    R7 260/360
    R9 290/390

    GCN3.0:
    R9 285/380
    Fury

    GCN 4.0:
    RX 460
    RX 470
    RX 480

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák