Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kenwood #20 üzenetére

    Név: Николай Николоявицы Правченко
    Nem: Nem, bizony.
    Kor: Talan
    Rassz: UKRÁN

    :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • KROK640

    veterán

    válasz kenwood #20 üzenetére

    vagy ott van példának a WT accom : 6,5 éves, és a repülő/tank/hajó ágból csak a repülőket húzom, azt viszont az összes fán. Mind a 9 fán minimum Tier 4-5 de van ahol komplett ki van farmolva minden.
    Egyszer körbenéztem mennyiért vannak eladó accok, kb 2/3-a ott tartanak ahol én (párat néztem csak) nagyságrendben 1-1,5M ft-ért. Ha ebből indulok ki, akkor az enyém cca 1,8M-2M-ért reális.
    Jelenleg 1860 órám van a játékban, vagyis olyan mintha 967-1075ft-os órabéren játszottam volna (már ha eladnám és ennyiért), (hm, ez sokkal jobb mint gondoltam); ha azonban mindezt GJC-ért (a játék fizető eszköze 1 GJC = 1 Eur) vett GE-ből kellene kifarmonlni a játékba, akkor az accom értéke meghaladná a 10 M ft-ot is.
    Szóval sokkal jobban megéri még ígyis megvenni az én accomat, mint indítani egyet és erre a szintre "felvásárolni".
    Ha viszont valaki a nulláról indul ez a pénz is nagyon sok lehet, ezért is érdemes botokkal farmolni, mert olcsóbban adható. Pláne ha lopják az áramot.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák