Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz jozso1989 #35 üzenetére

    Nem, nem nőtték ki. És egyelőre nem is fogják.

    A régi S2-őmet 2 év után makulátlan kijelzővel adtam el családon belül. Most több mint 1 évre rá elég szépen be van égve.
    S4-em alig 1 éves, hiába vigyáztam rám.. a sok internetezés, facebook chat stb. miatt a felső értesítési sáv kezd láthatóan elválni az többi részről. Bár ez esetben nem beégésről van szó, hanem egyszerűen a kijelző többi része jobban lett terhelve.. és jobban vesztett a fényerejéből ezáltal kezd mattulni. Míg a felső csík jellemzően mindig fekete/sötét volt.. tehát az még majdnem a gyári állapot.

    Ezek ellenére se vennék olyan telefont aminek nem AMOLED a kijelzője. :)

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz -myself- #43 üzenetére

    Nexus 10 ;]

    Már olcsón meg lehet kapni, és még mindig felsőkategóriás a tudása. :)
    Szebb a kijelzője, nagyobb a felbontása mint az iPad-nek.
    Filmezésre sokkal jobb a kijelző képaránya, netezésnél fordított a helyzet.
    Előre néző stereo hang, tényleg 9-10 órás aksi.
    Mindennel kompatibilis, USB OTG, Stock Android (mivel hát mégis csak egy Nexus)

    (#50) Touch-ko

    Azt valahogy mindig elfelejted közölni hogy neked a talpad alatt is Apple logó van.. De a átlag magyar embernek nincs kiépítve az Apple burok az életében. Tehát a legtöbb ember számára ez az Apple ökoszisztéma csak egy mese aminek az előnyeit nem, annál inkább a hátrányai érzi egészen addig amég csak 1-2 eszköze van.

    A felsorolásodra nem reagálok. Remek marketingmaszlag az iPad mellett és minden más ellen amiben az igazság, csak nyomokban fedezhető fel. Pont úgy mint mikor a nyalóka csomagolására ráírják, hogy nyomokban mogyorót tartalmazhat.

    Az iPad egyszerűen csak egy jó tab, jó árban. De már rég nem az egyetlen használható és ajánlható.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Touch-ko #56 üzenetére

    Azért írtam 1-2 eszközt, hogy legyen benne "tűréshatár" :D

    Jó hát igen.. az iPad önmagában is egy jó cucc. Aki ezt nem látja be az nem akarja belátni. :K

    Nekem 2db kínokkal telitűzdelt androidos tab kellett ahhoz, hogy rájöjjek.. Ha android akkor csak Nexus.

    (#54) dani3l Bár én a funkcionalitást világ életemben előrébb helyeztem az szépségnél, szerintem se igazán szép. Mondjuk ezen sokat segített egy szép bőr tok. :D

    Én próbáltam követni a trendet, de egyes telefongyártók annyira gyorsan elszálltak, hogy lassan el se tudok számolni addig. :DDD

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák