Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz DBob #31 üzenetére

    Nekem már most kevésnek tűnik anyum otthoni igp-s P4-e böngészéshez néha, jó adblock-kal még elviselhető valamennyire, mondjuk ez csak egy jó öreg 2ghz-es northwood :U

    Azt meg már szerintem rég megtanulhattuk, hogy nem az a lényeg, hogy mivel érné be a felhasználó.... /bizonyos esetekben, pl technikai fejlődés, ez érthető is/ nem azt mondom, hogy az irány jó vagy rossz, egyszerűen ez az irány

    [ Szerkesztve ]

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz DBob #31 üzenetére

    Hát a hardvergyártók nem tudják fogni a fejlesztők kezét. Ez mindig így volt. Minden váltás nehézkes, de ha nem léped meg, akkor azzal csak rosszabb lesz, emlékezve, hogy mi történt az egymagos éra végén. Hosszútávon nincs más út, és ez mindenkinek világos. Integrál is bőszen mindenki.

    Az Internet ennek csak egy szelete. A tömegek elviszik az egészet a csicsás külső felé. A gyártók ezeket az igényeket csak ki akarják szolgálni. A többi a fejlesztőkön múlik. A GPU kihasználása eléggé megragadja a fantáziát, az AMD-nél létezik már 4D Quaternion Julia fractal OpenCL-en keresztül számolva, valós időben megjelenítve WebGL-en keresztül. Igazából a WebGL az ami forradalmi lehet jelenleg, mert tényleg egészen újszerű az egész élménye. Az NV-nél is folyamatosan erről beszélnek, hogy ez lesz a flashjátékok új generációja.

    (#35) Dave™: Mert nem mértem még le a teljesítményt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák