Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz schawo #314 üzenetére

    Szerintem ez inkább az ízlések és pofonok kategóriája. Nálam a Linux annyi előnnyel rendelkezik a "Jól" kinőző Windows-al szemben, hogy a Windows a világból ki tudna kergetni, kezdve a sebességével, a hulladék, de éppn működő update rendszerével.
    A Mindig mikor mennék haza és akkor akarna még fél órát elhúzni az életemből ,mert csak épp akkor jut eszébe frissíteni, de mondhatnám, azt is, hogy 40 GB helyet foglal egy szutykos operációs rendszer a programbaival. Ezek mind olyanok, amik a Windows-t nem hogy fejlett, de inkább kényelmetlenné teszi használat szempontjából, de mondhatnám a telepítés nagyszerű egy napos szakkör szintű menetét is.
    Ha éppen sikerült a jó WiFi drivert kiválasztani megy, ha nem akkor szívat a Windows ameddig bír, mert eldobálja a hálózatot ha akarod ha nem. A Linuxnál elször kell vele szívni, ha nem ismeri fel, ha felismeri, akkor kb 200* stabilabb, mint a Windowsoké úgy általában. Egyszerűbben jobban meg van írva.

    Szóval a Windows azoknak akik nagyon ráérnek ilyen a tipikus átlag user... :) Engem már idegesítene, ha mindennap használnom kellene, a napi hülyeségeivel együtt.

    A Linux egyszerűen logikusabb, értelmesebb, használhatóbb, és stabilabb is a frissítése.

    Megérte megtanulni a Linux-ot 13 évvel ezelőtt.

    Ami kell az megy rajta (VMware Workstation, CiscoVPN, remmina, OpenVPN, Office, ilyen olyan VPN kliensek).

    Nem szépek a fontok? :U Na ez legyen a legnagyobb probléma ha működik rendesen, Szerintem márpedig a Linux működik, a Windows meg ha sikerül akkor igen, ha nem akkor meg aztán jöjj rá, hogy mi lehet a baj.... :(

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák