Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz vicze #211 üzenetére

    Én meg nem értem ezt a fura kirohanásodat... Az leírtam magam is, hogy igen, ezt a részét elcseszték az upgrade-nek, hogy bár nem mindenkinél, de a userek egy részénél előfordult ilyen. Viszont egyrészt az alap, hogy 1-1 komolyabb frissítés előtt amúgy is javasolt menteni. Másrészt a felhasználó felelősségét már te se próbáld elsumákolni és mosdatni... Mert az igenis az ő dolga lenne, hogy a fontos adatairól készítsen offline és / vagy online biztonsági mentéseket. Aki nem teszi és még csak nem is külön partíción, fizikai meghajtón tárolja őket, az márpedig igenis a user hbája. Az az adat egyszerűen jóformán nem is létezik és nem is fontos, amiről nincsen mentés. Ezen pedig nincs mit magyarázni, pont. :U

    A build upgrade pedig az sem úgy van, hogy a usernek nincsen semmilyen beleszólása. A megfelelő kiadásoknál egyrészt elhalasztható elhalasztható, külső programmal akár a Home-nál is könnyedén. Másrészt még akár akkor is meg lehet szakítani pl. a folyamat kilövésével, gépházban a 35 napos letiltással beállításával, majd utána egy újraindítással, ha elkezdte. De akinél megtörtént az upgrade, annak van lehetősége kb. 10-15 napig szükség esetén még visszaállni az előző verzióra, az meg a másik.

    "Más adatvesztésén mosolyogni és okoskodni, meg egyszerűen puszta bunkóság."

    Aha, ezt nem tudom mégis miből szűrted le, de akkor úgy látszik nem megy a szövegértelmezés, sőt elég sajátos... Kárörvendés egyrészt nem volt, miért is lett volna, azt megint nagyon benézted... Az pedig már hadd engedtessék meg, ha a rendszerhez és az adatmentéshez témához kapcsolódóan megemlít valaki néhány lényeges és reális dolgot. De ha már itt tartunk, te meg leszállhatnál arról a magas lóról, mert pl. ez a "mások oldalon makogók" és egyéb sértő + primitív megjegyzéseid inkább a bunkóság kategória... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák