Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Raymond #200 üzenetére

    Ha nem akarod, hogy jó legyen, ne csináld meg amit mondtam. :) Ennyire egyszerű. Nekem sem rakja ki teljes méretre a TV-m a képet, és az Overscan opció is ki van ütve, mert nem jelenik meg. Egyszerűen megoldottam a problémát. Megkérdeztem az AMD-től, hogyan kell beállítani. Ők írták, hogy használjam a GPU scaling-ot. Azóta minden esetben normálisan méretez a meghajtó függetlenül a felbontástól. ;)
    Esetleg megkérdezheted Zack-et. Ő is hasonló problémában volt anno. Vett egy Philips TV-t és nem tünt el a fekete keret. Szólt nekem, majd én az AMD-nek, és pár napon belül jött a TV-hez a frimware, ami javította a problémát. Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön. Ha gondod van tegyél ellene.

    (#199) rumkola: Nem értem mi a gond az AMD hozzáállásával a StarCraft 2 esetében. Azt akarják, hogy a játékban legyen egy normálisan üzemelő AA, ami 20-30%-os teljesítményigény mellett csinál jobb képet, mint a driveres kényszerítés 35-50%-os mínusz mellett. Ez lenne az érdeke a felhasználónak. Olcsóbban megkapni az opciót. Persze valamikor nincs erre lehetőség, így kell a driveres kényszerítés, de az AMD még mindig nem tett le arról, hogy a játékba építse az opciót, így kevesebb FPS-sel kelljen fizetni érte.
    Tedd fel magadnak a kérdést melyikkel jársz jobban. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák