Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    Copy&Paste másik topicból a commentem elöljáróban:

    1. Örömteli, hogy nem aggatnak mindenféle számot és betűt a neve után. Ez igazándiból csak az iOS érában volt megszokott, és nem lenne baj, ha leszoknának róla.
    2. Szükség volt erre a felbontásra. Aki használt már iPhone 4 vagy 4S mellett iPad1-2-t, az tudja, hogy milyen kiábrándító volt rápillantani.
    3. Felesleges lett volna a számítási teljesítményt növeli, erre igazán csak a grafikus chipnél volt valós igény, ahogy azt meg is lépték. Egy A5-t sem tudnak a mai appok kicsontozni. Minden nemű hátsó gondolat nélkül, de megjegyzem, hogy nem szabad összemosni az Android platform teljesítmény igényét az iOS-el. Az optimalizáció mértéke nem ugyan az.
    4. Aki ettől több fejlődést várt, az bizony nem realista.

    Most pedig a saját szemszögemből:
    Nagyon erősen gondolkoztam egy iPad-en már egy ideje, de nem igazán tudom megindokolni, azon kívül, hogy egy plusz eszköz amivel kicsit kényelmesebb lenne az élet.
    Viszont mivel ez a kijelző már valóban akkora lökést adott, hogy lépjek, szerintem be fogok ruházni egy 16-os Wifi verzióra tartalom fogyasztáshoz. A másik ami ott van a hó végi listán az az új Apple TV. Így ebben a formában már számomra is tökéletes lesz a TV-hez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák