Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    válasz Space marine #3775 üzenetére

    Én is onnan akartam tegnap megrendelni a 256Gb-os fehéret, de félbe kellett hagynom a rendelést, mire folytatni tudtam volna, elfogyott :(((
    Csak nem te vitted el előlem? :DDD
    A B-telt és a Smartshopot is néztem. Az Aqua-ba 20K-el drágább volt, de van üzletük legalább. Mindegyik csak bolti garit ad, de nekem nem mindegy, hogy ha gariztatni kell, és tojnak a fejemre vagy hülyére vesznek, akkor be tudok-e menni egy üzletbe "beszélgetni" vagy egy e-mail címnek meg egy elérhetetlen telefonszámnak vagyok kiszolgáltatva :U
    Most várok 1-2 napot még, hátha megint lesz készleten, aztán vagy megrendelem a másik kettőtől vagy lemegyek a 128Gb-osra és Firstphone-ból rendelem meg.
    Bár ha tovább romlik a forint, akkor az Aqua-ba is felmegy az ára, mert naponta igazítják az árfolyamhoz. Én hülye szerdán 360K-ért megvehettem volna, erre a töketlenkedésemnek hála meg a 365K-ért is lecsúsztam róla tegnap :DDD
    Most egy 5 éves Mate 10 Pro-m van és a 128Gb-ból még most is van 30Gb szabadon, szóval nem biztos, hogy kell a 256-os... :U
    Mondjuk csak a kamera miatt cserélnék, mert a Mate 10 Pro ma is hibátlanul teszi a dolgát és még mai szemmel se rosszak a képek, amiket lő.

Új hozzászólás Aktív témák