Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tovgab

    aktív tag

    válasz #27070592 #14 üzenetére

    Már előre borítékolom neked, hogy "tökéletes" eszköz lesz számodra.
    Én végigjártam a lépcsőket:
    1. hobbiszintű 30.000Ft-os drón
    2. DJI Spark
    3. DJI Mavic Air
    4. DJI Mavic 2 Zoom
    Már a Spark is nagyon megbízható és atomstabil volt. Igaz, hogy csak 2 tengelyes gimballal, de ahhoz képest remek stabilizálással.
    Ezután jött az Air, az mindenben előrelépés volt, ott meg is álltam volna, de mind2 gép wifit használt az irányításhoz, ami terhelt környezetben már 80-100 méter távolságból dobta a jelet és indult is az RTH.
    Ekkor mutatták be a Mavic 2 szériát, így vettem egy Mavic 2 Zoom-ot. Na az a gép maga volt a tökély. Gyors, stabil, jó kamera, szenzorok, hosszú repülési idő, Ocusync-es táv, stb.
    Ezért is merem megelőlegezni, hogy ez is egy jó gép lesz és nem kell tartanod attól, hogy valamiben gyenge lesz számodra. Úgy tudnám leírni, hogy a DJI a drónok Apple-je. Drágának tűnik, de amit kapsz a pénzedért azt tudja mindig, minden körülmények között.
    A látványfilmezéshez rendelkezésedre áll a tripod mode, a D-cinelike színprofil, a tökéletes 3 tengelyes gimbal, stabil pozíciótartás és repülés, 4K60fps...ennyi pénzért nincs is egyáltalán alternatíva hasonló képességekkel.
    Talán egy igazi gyengéje lesz, az pedig az optika f/2.8-as értéke. Éjszakai videóra nem lesz a legjobb, de arra meg ott van a Mavic 2 Pro a maga 1"-os szenzorával, de jóval drágábban...

    [ Szerkesztve ]

    O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák