Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plumpy

    aktív tag

    válasz forumpista #17 üzenetére

    Ne csak Budapest-Debrecen-Miskolc-Szeged-ben gondolkozz már légyszíves. van még egy csomó város és falu az országban, ahol a tömegközlekedés, mint olyan nem létezik. És igen, én is tudok menni kerékpárral autó helyett, mint ahogy ezt sokszor meg is teszem. De szar időben nem. Főleg, hogy vinni kell oviba/iskolába a gyereket. Tehát autó. Van egy dízel Octavia kombi, nagyon szeretem, nagyon jó, de arra, hoyg naponta 6-8 km-t menjek vele a városban. kicsit túlzás. Ráadásul télen kifejezetten dízelgyilkosság az ilyen rövid táv. Ez ide, pl nekem egy tökéletes villanyautó. Nem kell fizetnem a nagy teljesítményért, örülök, ha 50-el mennek az emberek, anyázva jövök minden reggel, hogy miért csak 30-40-el tötymörög mindenki.... 3 km-t megtenni 10-15 perc. Pedig ez egy 28000-es kisváros. Ebben az autóban viszont benne van minden olyan kényelmi extra, ami erre a közlekedésre kell (még több is), ellenben van garázsom, árammal, lehetne napelemem is de MÉG nincs. Ez az autó kicsi. A msáik ami jellemzően nincs ilyenkor a környéken, az a parkolóhely. Mivel kisváros, szűk helyekkel, itt párhuzamos parkolás van, tehát minden centi aranyat ér.

    Plumpy - A kultúrbölény

Új hozzászólás Aktív témák