Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz jerry311 #21 üzenetére

    (#12) zelma 2012-08-08 18:16:17

    ...a fájlcsere nem a megélhetésüket, hanem a profitot veszélyezteti némileg.

    Az ellopott 2 millió se a megélhetést veszélyezteti, hanem az új autó megvásárlását...

    Ennyi lett volna a mondandóm, még ha az arányok mások is... De nyugodtan kifejtheted, hol írtam én, hogy a fájlcserélés lopás...

    (#22) liksoft: Nem. Én azt akartam mondani -és azt is mondtam- hogy ezek a részvényesek nem egytől egyig kapzsi emberek, sokkal inkább cégek, amik részvényekbe fektetnek. Ilyen cég pl a magánnyugdíjpénztárak, de a bankokat is ide lehet sorolni, mert azoknak is van.

    Nem állítom, hogy ami itt van, az jó. De tényleg sok színész -ha már őket emlegetjük- jótékonykodik, amikből vannak iskolák, kórházak is. Igaz nem itt, hanem nálunk jobban rászoruló területeken.

    Széchenyi korában se volt mindenki olyan gavallér. Akkor is sokan voltak, akik csak saját maguknak akarták a földi javakat és a hatalmat, nem gondolva másokra...

    szerk-re: Egyet értek, de amíg a szabályokat azok hozzák, akiknek van, addig úgy alakítják őket, hogy nekik még több legyen, másoknak meg még kevesebb... Elég megnézni az országot... Amikor egy választáson azzal kampányolnak, hogy a kisebbik rosszat kell választani, akkor valami nagyon nincs rendben... És a nép mégse ment és borította ki a bilit, hanem elment és a kisebbik(nek vélt) rosszra szavazott. Aztán 4 év múlva megint... Az ország meg csak süllyed...

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák