Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz BiP #259 üzenetére

    Itt most nem egészen értünk egyet :
    Kétszer jártam Pilisszentléleken (az egyik alkalommal egy lélek sem volt, mert jajj tél van) és nem láttam volna, hogy "szétcseszve" lenne.
    OK, nyáron nagy a tömeg, de biztos olyan rossz ez? Ahogy elnéztem egy döglődő zsákfalu volt, ami bár gyönyörű volt, a legjobb dolog ami történhetett vele, hogy ellepték a turisták, ettől egyébként ugyanolyan szép maradt, csak fényképezni, meg közelekedni nehezebb. Még zajosnak sem mondanám.

    Ugyanakkor mi van? Már nem az van, hogy 1000ft/éjszakáért is alig tudsz kiadni szobát, hanem 15000ft/éjszakáért is kiveszik, mert nem egy döglődő isten hátamögötti kisfalu, hanem egy látványosság. Az ingatlanárak is durván megemelkedtek, a szomszédos Pilsszentkereszten most sokkal olcsóbb házat venni, mert ott maradtak régi árak. (én tuti ott vennék valamit ha a környéken akarnék házat).
    Azonkívül ez eltart még 4-5 évig, aztán ahogy lecseng a sorozat eltűnnek az emberek, és visszatér minden a régibe.
    Ha meg addig nagyon zavar valakit, akkor eladja az ingatlanát megemelkedett áron, és vesz a szomszéd faluban három házat az árából...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák