Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz kilua #214 üzenetére

    Azért közel nem képes úgy működni mint egy valódi virtuális gép, a Microsoft kiadott egy Deep Dive , de én maradok inkább a Linuxnál, és ha kell akkor a Windows fut virtuálisan. Valahogy nem tudom rávenni magam, hogy miért lenne jó a Windows nekem. Ha éppen ahhoz van kedve a Windows-nak, hogy elkezd frissítéseket telepíteni épp a leállításkor, akkor Suspend-be rakom a VM-et aztán húzza annak az idejét akinek két anyja van.
    A Windows egyetlen dolog miatt kell ha nem elég, ha megkapják PDF-ben a doksit (Akkor Libreoffice-t lehet használni), ekkor kell megnyitni a Microsoft Office-t, különben nem fut a Windows.

    Nem nagyon értem mi értelme van ennek a WSL2-nek nem rossz ötlet, meg az nagyon látszik, hogy az MS nagyon igyekszik úgy csinálni, hogy az előretekintő lapozás, meg a programok nyitása is veszett gyors lett a Windows 7-hez képest, de minek fizessek valamiért amikor nincs rá szükségem?
    A Windows is céges, a VMware Workstation járt a VCP-hez az legális.

    Szóval nem győztek meg. Persze ez magánvélemény.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák