Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tetsuo #258 üzenetére

    Nem voltál itt az Auróránál te is okoskodni? Láttam a társulatot, sajnos nem lakom messze, itt is mindenki akkora turbómagyar volt, hogy hajaj, voltak itt hagyományok meg értékek.
    Ész az mondjuk nem sok, tudás sem, de hang, az volt.
    Globális társadalmi összeomlás is lesz? Most nézem. Jól hangzik. Majd a saját ürülékében és hányásában fetrengő, kemény katonai szolgálatot teljesítő rétegnek elmagyarázom ha hazaértem :DDD Mama, ments ki innét.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Vesa

    veterán

    válasz Tetsuo #258 üzenetére

    Tehát mégegyszer: A kötelező sorkatonai szolgálat NEM nevel (és nem is nevelhet) sem hazaszeretetre, sem becsületre! Ezt csak Te képzeled így a fotelből, mert életedben nem láttál közelről kiképzést.

    A militarista nevelés minden, csak nem érték. Nyilvánvalóan más az értékrendünk...

    "Arról beszélek, hogy mit kellene tenni,"

    Nem erről beszélsz, mert számtalanszor el lett már magyarázva neked, hogy az ország megvédéséhez nem a sületlen civilek erőszakkal besorozása a megoldás, hanem egy profi, jól képzett és jól felszerelt, a modern kor kihívásaira reagáló hadsereg. Ezt kellene tenni. Amiről Te beszélsz, az a realitással köszönő viszonyban sem lévő, múltba révedő (rém)álom.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

  • Reggie0

    félisten

    válasz Tetsuo #258 üzenetére

    A katonasag nem nevel semmire, egyedul a csicskahajlamot erositi vagy probalja meg kialakitani a szemelyiseg szandekos rombolasaval. Ezert is tobbnyire a csicskalelkuek rajonganak erte, mert ugy erzik, hogy nekik mindenaron szolgalniuk kell es akkor mar mas se maradjon ki belole.

    [ Szerkesztve ]

  • oszi666

    őstag

    válasz Tetsuo #258 üzenetére

    Én most csak arra reagálnék, amit nekem írtál:
    A liberális kormányok szerintem nem nevelik a népet abban az értelmeben, hogy nem irányítják őket egy ideál felé. Szabad választást adnak a népnek, mindenki egyénileg eldönheti, hogy kékhajú genderfluid femináci, vagy templombajáró hetero abortuszellenes paramilitáris szuperhím, vagy valami értelmes a kettő között legyen. Nem erőlteti rám a saját elképzelését. Azt mondja, hogy figyelj öregem, tényleg csinálj amit akarsz, amíg másokat ezzel nem zavarsz. Nyilván vannak túlkapások, és kilengések, mint minden társadalmi berendezkedésben.
    Számomra a katonai kiképzés, cserkészkedés stb, ezek akkor elfogadhatóak, ha ezek lehetőségek, és nem kötelességek.
    Engem jelenleg nem fűt a haza szeretete. A mostani kormány amelyet az állampolgárok igenis megválasztottak harmadjára is, tökéletesen tükrözi a honfitársaim 50%át. Nem akarom őket megvédeni. Nem tartom őket magaménak, és magamat sem tartom közéjük valónak. Rosszul vagyok tőlük. És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy félrevezetik szegény magyarokat a csúnya fideszes médiumok. Lóf@szt. A magyarok hatalmas része igenis szeret ebben a posványban dagonyázni. Ahol az újságírókat konkrétan kitiltják a parlamentből, és a sok idióta még tapsol is hozzá.
    Én városi patkány vagyok, nekem maga a föld sem jelent túl sokat, hogy most a Kárpátok bércein egy szál géppuskával Wass Albertkedjek, és védjem a mittudomén milyen földet. Lehet, hogy mások szemében én emiatt rossz ember vagyok, vállalom.A számomra fontos magyar értékek, mint pl a tudomány és oktatás (Nobel-díjasok, Erdős Pál, a rengeteg találmány stb) a multikulturalizmus, többnyelvűség, kelet-nyugat kapuja ilyesmik, nem fontosak a magyaroknak. Egy olyan ország, ahol Semmelweis Ignác dolgozott, képtelen rendben tartani a kórházakat. Szánalom. Van helyette Kövér meg Németh, meg a többi futóbolond. Védje a halál meg Magyar Légió, gyíkok én leléptem.

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák