Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz -Solt- #24 üzenetére

    A TrackIR-ral az volt a bajom, hogy hiába mozgatom a fejem, a szememet még mindig meg kell próbálni a monitoron tartani (2 monitorral próbáltam). Ergo az egész limitált volt. Emellett a TrackIR messze nem valami elterjedt a szimulátorkedvelőkön kívüli világban. A szimek pedig nem ritkán támogatják.

    Én a Star Citizenhez, Eve Valkyre-hez, pár repszimhez és autószimhez várom leginkább, illetve marha kíváncsi vagyok hogy mi mindent találnak ki a virtuális túráktól a filmekig. Ennek a tesztelésében, kutatásában pedig szívesen részt vennék, és ezért hajlandó vagyok kockáztatni némi pénzt.

    #25: meg eleve... oldalra nézek... ott nincs tévé, ergo nincs kép. vagy picit mozdítok a fejemen, és a kép nem reagál, hisz a tévé fix (track ir-ral persze egy fokkal jobb, de egy fps-nél nincs ilyen általában). Ergo akármilyen sötét is a szoba, akármilyen tévén is nézzek 3d szemüveggel egy játékot, még mindig csak egy ablakon át nézem a játék világát, nincs körülöttem.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák