Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    Ha a végén elutasítják a keresetüket, akkor csinálják csak. Addig is fizetik a perköltséget is.

  • #04824576

    törölt tag

    válasz Tigerclaw #23 üzenetére

    Már az is elég lenne, ha egy gyártóval leszerződnének, és lenne olyan referenciaplatform, amin be tudják mutatni, mit tud a procijuk, ha normális körítése van. Biztos, hogy elkapkodnák, mint a cukrot.

  • #04824576

    törölt tag

    válasz hallador #62 üzenetére

    "...sajnos ez jellemző dolog, hogy csak a végletességben tudtok gondolkodni..."
    "...Visszataszító az is, hogy mindent csak és kifejezetten a saját szemszögetekből néztek..."

    Már bocs, de bagoly mondja verébnek.

  • #04824576

    törölt tag

    válasz hallador #68 üzenetére

    Óvodás szint? "Vagy te" :DD

    Leírták, hogy a konzumer piacra nem gyártanak az OEM-ek rendes AMD-s laptopot.

    Erre te jössz azzal, hogy van elég AMD-s laptop, és példának üzleti gépeket hozol fel.

    Csak a saját szempontodból indulsz ki, majd ugyanezzel vádolod őket.

  • #04824576

    törölt tag

    válasz hallador #70 üzenetére

    (#52) Tigerclav: "...Zenbookból pl. egy db 14 inches van AMD-ből, ami nehezebb vastagabb és kisebb az akkuja, mint az Inteles verziónak. Nincs se Zenbook Pro, se Duo, se Duo Pro, se Deluxe, se ProArt StudioBook, se AsusPro. Mi van? Vivobook, vagyis a legolcsóbb kivitelű belépőszintű noti. 2 in 1 gépekből, mint a Vivobook Flip, Zenbook Flip is csak Intel van...."

    (#54) hallador: "...
    HP EliteBook, HP ProBook 645, HP ProBook 445.
    Lenovo ThinkPad T495
    Kapásból 4 ami sztem simán partiban van az Inteles társaikkal. Sőt VGA-ban jobbak is..."

    (#55) Tigerclaw: "...Ezek üzleti notik, egy részük már két generációval ezelőtti...", "...Már csak a home szegmenbe kellene valami olyan amire felkapja az ember a fejét..."

    Az 55-re már nem válaszoltál. Értem én, hogy üzleti noti van AMD-s, csak azt senki nem kérdezte.

    (#56) morgyi: "...Hány vállalatnál láttál AMD-s laptop flottát? Most nem akarok megint én lennie a szemét, de ez megint olyan, hogy oda dobunk be AMD-s gépeket ahol tuti hogy nem fogják megvenni. ..."

    Erre nagyon szépen válaszoltál, hogy nagyvállalati szegmensben miért használnak Inteles gépet, csak megint ott tartunk, hogy azt a kutya nem kérdezte.

    (#58) morgyi: "...Abban maximálisan igazad van, hogy a nagyvállalati szegmensben azért van Intel mert jó és jobb oda.
    Nem azzal vitatkoztam.
    Hanem azzal, hogy te is csak vállalati szegmensbe szánt AMD-s gépeket tudsz mutogatni arra hivatkozva, hogy de hát évek óta kaphatók AMD-s gépek...."

    Látod, kolega is szépen elmondta, hogy a nagyvállalati szegmenssel teljesen igazad van, csak nem kéne abból általánosítani.

    (#62) hallador: "...
    Az van, hogy rosszul látod. Igen, sajnos ez jellemző dolog, hogy csak a végletességben tudtok gondolkodni. Középút nuku. Ha tettszik, ha nem a tények vannak.
    Visszataszító az is, hogy mindent csak és kifejezetten a saját szemszögetekből néztek. Nem csak ez létezik."

    És erre mondtam én azt neked, hogy bagoly mondja verébnek.

    Értjük, hogy nagyvállalati szegmensbe van AMD gép. Mindenki érti, és tudja, ha nem tűnt volna fel. Csak oda hiába van, ha a nagyvállalatok nem veszik az AMD-s gépeket. Az ok lényegtelen, nem veszik, ez tény. Konzumer piacon viszont mennének az AMD-s gépek, ha lennének. De oda meg nem gyártanak az OEM-ek normálisat.

    Még ki is emelték a többiek, hogy a nagyvállalati választékban igazad van. Erre te azzal jössz, hogy csak a saját szemszögükből nézik a dolgot. De hozzá tették, hogy a konzumer piacot nem nézed. Még le is írtad te magad is, hogy (#59): hallador "...Mivel én a vállalati szegmensben mozgok ezért nem nagyon érdekel az otthoni konzumer vonal..."

    Akkor ki is gondolkodik végletekben, és nézi csak a saját szemszögéből a dolgokat?! Elárulom, hogy nem én, és a többiek, akik veled vitatkoznak. Olyannal vádolsz másokat, amit te magad csinálsz, és észre sem veszed. Utána meg ha valaki szóvá teszi, csak egy gyerekes (#68) hallador "...Már úgy, hogy mindkettő saját magad vagy?..." válaszra futja.

    Aztán hogy honnan látszik, hogy fel sem fogod, mit beszélsz?! Innen:
    (#70) hallador "...A másik, hogy nem konzumerről, hanem a világ fájdalmáról, semmi nincs, de van, csak nem kellene ordas módon általánosítani...."
    Ki általánosít a saját szemszögéből? Nem másolok be még egyszer mindent. Olvasd vissza.

    Baromi nagy mellénnyel írogatsz, mintha mindenkinél okosabb lennél, aztán annyi eszed sincs, hogy saját magad észrevedd. De a legszebb, hogy ha valamire nem tudsz értelmes választ írni, akkor rögtön jön a személyeskedés. Korábban is összekaptunk már ezen, de mással sem viselkedsz szebben, csak ők nem süllyednek le a szintedre, hogy leírják, mekkora tapló vagy.

    Szóval észrevehetnéd magad, és visszavehetnél kicsit. Szerencséd, hogy csak trágárság miatt bannolnak, ha visszafogod a szóhasználatot, akkor nem. Mert am már rég kib...tak volna.

Új hozzászólás Aktív témák