Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    1) Érdekes, hogy ha nekik fontos, akkor az Intel is meg tudja oldani a lábkompatibilitást... :U
    2) Komolyan nem értem miért kell létrehozni az "ezer tó országát" nevezéktanilag. Szerintem már most is átláthatatlan (nekem legalábbis már nincs türelmem kibogarászni hogy melyik tó melyik konfigot hivatott jelenteni), és ha mind ugyanaz az architektúra, akkor meg végképp csak mosdatásnak érződik
    3) Azt sem értem minek és hova kapkod az Intel. Piacvezető, és ez nem változik attól hogy jött a Ryzen...most komolyan, ha befektető lennék, és azt látnám hogy egy kis valódi koknurencia így megkavarja a céget, biztos nem a bizalmam nőne... :( Szerintem ideje lenne s*ggbe rúgni azt/azokat akik ezeket a döntéseket hozzák, és visszatérni valamifajta normális, és követhető koncepció mellett haladó fejlesztésre. Ettől még nem kerülne veszélybe a piacvezető pozíció (sőt...)

    +1) Nem vagyok Intel hater (az összes itthoni gépben Intel proci van), és AMD fan sem (bár a Ryzen nagyon szimpi), egyszerűen csak kezd komolyan idegesíteni ez az ostoba kapkodás, valamint a helyzet tudomásul vételének / felvállalásának teljes hiánya az Intel részéről.

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák