Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    Szorosan a témához:

    bambano itt fogalmazta meg azt, amit a leginkább elcsesztek ismét:
    "egyébként pont ez a lényege a törvénymódosításnak, a pénzért ipari méretekben warezolókkal akarnak csak foglalkozni és nem akarják kriminalizálni az átlag honpolgárt."

    Így van, ez lett volna a cél azzal a pár sorral a bikkfanyelven. Csak ez a töketlen banda annyira el van szokva attól, hogy értelmesen leírjon valamit és ne hagyjon benne közben kiskaput, hogy nem merték odaírni, hogy torrentezni szabad. Pedig ennyi kellene. Engedni a torrentezést, gyakorlatban most is szabadon torrentezünk, akkor nem mindegy? Visszamenőleg úgysem tudnak majd büntetni, aki ért hozzá pedig amint kijön valami egyértelmű tiltás lenyomozhatatlanná teszi vagy elfelejti, mint csatornát.

    Ellenben ha szabad lenne a torrent technológia alkalmazása, akkor egyértelműbb szövegezéssel és fellépéssel lehetne a nagyipari ftp és html protokollon működő warezolók után menni.

    Többi:

    A havidíjas, fizetős megosztás valóban jó dolog lenne, én örülnék nagyon neki. Van is egy merészebb réteg, akiknek tetszik, van egyébként ilyesmi már Mo.-n, én a hbogo-t ismerem. Igaz kell hozzá egyelőre TV előfizetés az HBO-ra és nemmindegy, melyik szolgáltatónál, de remélem, hogy elterjed és egyszerűbb lesz hozzáférni. Ha az ár is reálisan alacsony lesz én is egy ilyen kényelmes és biztos megoldást választok inkább, mint a torrentet.

    Valaki nagyon "zsidózott" a hsz-ek között. Felejtsük már el. Viccnek jó, egyszer, másra nem. Gyerekes.

    Egyébként továbbra is vicc, hogy a két, egymásra utaló paragrafus eltérő fogalomkészlettel operál. Ezt picit felvilágosultabb helyen nem hagynák kinyomtatni, de ha már így alakult, akkor biztos lenne valami fórum arra, hogy az ilyeneket bejelentse, ki észreveszi és javítják. Mo-n van ilyen? Nem vagyok otthon jogi ügyekben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák