Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Penguin95 #66 üzenetére

    Sőt, én Filmorával videókat szerkesztek és vágok vele (egy 1060 6GB-is kártyával megtámogatva)

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Penguin95 #66 üzenetére

    Szerintem Ms beleállt abba a feladatba hogy megpörgesse a hardverpiacot. Ezzel bevétel generálódik a gyártóknak, amiért cserébe a hardvergyártók is ráálnak arra a támogatási ciklusra, ritmusra ami az os szoftveres fejlesztését, terjedését támogatja, ez közvetetten mindenkinek csökkenti a költségeit.
    Azzal, hogy pl.: összekötődik az adott komponens egy win os-el és build-ciklussal (tól-ig), le lehet szoktatni arról a felhasználót, hogy mindenféle korú és szoftveres háttérű komponenst használjon együtt, ami jelenleg csak problémákat szül és aminek az egyedi hardverkörnyezet, elszeparált esetek, alacsony esetszám miatt nagyon sokba kerül(ne) a supportja, mert nem lehet rá AI-t állítani, automatizálni stb..

    Ez most szerintem csak egy teszt, amiben lemérik hogy jelenleg mekkora tömeg vesz részt ebben örömmel, fogadja neutrálisan, vagy negatívan. Hagynak időt, hogy megdolgozza saját magát a tömeg, aztán jönnek sorra a határidők, a support megszűnése és addigra mindenki be fog rendezkedni erre a ritmusra, aki Windows-t akar használni.

    Ez csak az én véleményem, kéretik így kezelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák