Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slidercod4

    csendes tag

    Jöhetne már a Navi-ról valami, de azért még a megjelenéssel várják meg a szeptember-október környékét, amikor vásárolni is tudok belőle, más különben hónapokig viszketni fog a tenyerem. :)) Mondjuk azt gondoltam, hogy idén a Vega56-al már húzósabban fogok állni, de az RTX kártyák alapján egy generáció még benne van, szóval annyira nem sürgős.

    Amúgy ezt az AMD-vel szívtam dolgot én sosem értettem. Nekem is volt Athlon X4 955-öm, i5 4460-am, i5 6600-am, most i5 8400 van, a háztartás másik gépében meg Ryzen 5 2600. Nos a jelenlegi i5-öm és a Ryzen 5 2600 között semmilyen különbség nincs. Valahol ez a jobb, valahol az persze, de szívás egyikkel sincs, az árukat kivéve. (Az i5-öt még az Intel szívása előtt vettem normális áron).

    GPU-ban ugyanez. HD 3870, HD 4670, GTX 750 Ti, R9 280, GTX 1060, VEGA56 --> Többször váltok zöld és piros közt, mint a rendőr lámpák és ezek közül csak két kártyával volt gondom. A HD3870 elszállt, mint a szerencsém, azt garanciába cserélték. A GTX1060 pedig piszkosul melegedett 90 fok környékére úgy, hogy 2 ventis Windforce volt egy jól szellőző 5 ventis házban, amiben most a Vega56 vígan 75 fok körül van.

    Mindennel lehet szívni, én a jó árakra és az pénzemért kapott értékre szavazok. Aki jobbat ad jobb áron, attól vásárolok. Ezért várom a Navi-t mert az RTX-eket drágállom, a többire meg nincs értelme a Vega56-ot lecserélni.

Új hozzászólás Aktív témák