Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz GoldhandRent #398 üzenetére

    "Azt amúgy sem értem, hogy ki akar 4K 30-as videót készíteni, hát a szemem kifolyik 30FPS-től." Ezért a megjegyzésért a filmesek a középkorban (ha lettek volna) máglyán égetnek el. Azért folyik ki a szemed a 30 fps-től, mert a készüléked, készülékünk edge detectionje olyan szar, hogy képtelen szellemkép nélkül pannelni. Ez valódi, fizikai rekesz nélkül komoly feladat a programozóknak, amit csak viszonylag ritkán képesek megoldani normálisan. De valahogy régebben sikerült, talán a kisebb szenzorok miatt.
    Nézd meg a drive linken a felvételeim. Bocs a szuszogásért, de meg voltam fázva.
    A stabi nélküli beröccen 6 másodperc, 11 másodpercnél is, 18 másodpercnél meg vagy háromszor akad. A bekapcsolt stabis is akad a sárga ruhás nőnél és az ajtókeretnél is. Ez az, amitől minden droidos telefon szenved immár egy éve, és ami iOS-en nem fordul elő. A fájlnevekben a poén kedvéért kiírtam, valójában hány fps az a 30 illetve 60, ugyanis ezek a csodamasinák képtelenek egész számú képkocka per másodperccel rögzíteni, inkább össze-vissza folyatják a képet. Annyira feldühített ez a teló, hogy csináltam egy factory resetet, hátha jobb lesz a kamera. A felvételek a reset után készültek, ez volt az első dolgom. Élek az elállási jogommal, és visszaküldöm a telefont.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák