Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz Dr. Akula #97 üzenetére

    Akkor a Neked való konzol a PS4/XBONE.
    A Nintendot, pont a Mario és a Pokemon adja el. Utóbbi főleg az N kézikonzoljain népszerő. Game Boy-on a Tetris után két dobogós helyen Pokemon játék van a legtöbbet eladott játékok listáján.

    Kínálatról annyit, hogy lesz Zelda, Dragonball, Xenoblade, Dragon Quest, Monster Boy and the Cursed Kingdom, RiME, Yooka-Laylee, Project Sonic 2017.

    Ahogy korábban írtam végre lesz 2D Sonic, ami igazán felüdülés a rajongóknak.
    A puskaport még nem is lőtték el teljesen. Új Donkey Kong játékot nem jelentettek be egyenlőre.

    Ha ezek közül semmi nem nyeri el a tetszésedet, akkor a Switch nem Neked való konzol.

    Gondolom inkább érdekel a The Elder Scrolls folytatása. A Playstation X konferenciát ha láttad, felüvöltöttél, mint bárki más, amikor megláttad Ellie-t a the Last Of Us 2 bejelentésekor, akkor bizony maradj PS4-nél és második konzolnak se vedd meg a Switchet.

    Szerk.: Az ár megjelenéskor ennyi, ez mérséklődni fog. A játékok árai borsosak ez tény. Érdemes megnézni a használt Wii, Wii U árakat. Szépen tartják magukat. Ilyen a Nintendo.
    Pl. PS3-ra most vettem Skyrim Legendary Edition-t. 3000 Forintért.

    [ Szerkesztve ]

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

  • keIdor

    titán

    válasz Dr. Akula #97 üzenetére

    A Skyrim az egy nagyon jó játék, én is imádom, több száz órám van benne, de 2011-es cím, aki akarta már rongyosra játszhatta, 5 platformon elérhető. Ráadásul Steam-en már 2-3 ezer forintért beszerezhető volt több alkalommal is.
    Nem húzócím, szerintem.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák