Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totom76

    csendes tag

    válasz electrodoki #45 üzenetére

    Doki,
    Örülök, ha tisztán látsz, de egyébként ha úgy vesszük minden uralkodó/király vagy hadvezér tömeggyilkosnak lehet tekinteni. Hitlertől ha tetszik, ha nem vannak nagyobb gyilkosok is, mondjuk a kommunisták áldozatai, ugye Sztálin aki talán több zsidót ölt meg mint Hitler....olvastam könyvben...és akkor támadta meg Hitler az oroszokat. Bár ez nem tartozik a hivatalos történelem tananyagba.
    Csakúgy pár kérdés a fegyvergyártás a mai napig is kiknek a kezében van?
    A szövetségesek miért nem bombázták a haláltáborokba vezető vasúti síneket?

    Már bocsánat az én nagyapám orosz fogságból(Fogsányiból) a vállában repesszel megszökött, a hatmillió zsidó ember hogy hogy nem lázadt fel, hogy hogy nem voltak tömeges szökések vagy kemény ellenállás?
    Ehhez hozzá tenném, hogy simulunk a nyugathoz is, de 907 táján a német-római seregek azzal a jöttek, hogy a magyarságot ki kell írtani a Kárpát-medencéből, csak akkor ugye volt egy Árpád fejedelem, aki Pozsonynál szétverte őket. Az angolok és a franciák meg 100 éves háborúkban ölték egymást halomra.

    Egy másik dolog ok és okozat, szerintem egy ember sem születik rasszistának vagy antiszemitának vagy teljesen mindegy lehet akár az eszkimókat is utálni vagy bárkit. Számomra két ember fajta létezik aki jó és aki rossz. Minden népben van jó és rossz ember, mondjuk az arányok az mondjuk nem mindegy. Azért gondolkozzunk el a németek egyik reggel ballábbal keltek fel és azt mondták na jó tele van a tökünk és essünk neki a zsidóknak. Egyébként ezzel kapcsolatosan meg nem neonáci honlapon, hanem mert utána jártam, felmentem a Daily Express amerikai lapra és megkerestem archivumukban 1933-as számban nagy betűkkel volt írva: "Judea declares war on germany!" és teljes áru bojkott a német termékekre.
    Tehát itt mondom ok és okozat a zsidók sem szentek.
    Hagy idézzek:
    "Márai Sándor: ,,Nincs nekem a zsidókkal semmi bajom, csak a szemtelen és tisztességtelen emberekkel van bajom, akik között feltűnően sok a zsidó." (Napló 1968-1975. Bp. 2001. Helikon Kiadó, 308. old.)"

    Ez meg üldözési mánia, mikor itthon és máshol a nagy világban a jelen helyzetben sehol sem bántanak zsidókat, nem égnek zsinagógák. De valahogy minden nap cikkekben játékokban szembesül az ember, hogy jajj a "nácikok".
    Egyébként meg abortusszal 10 millió magyar ember meg nemszületett meg...ez is népírtás...ja vagy ez legális?
    A fegyverekre költött pénzt miért nem költik másra? Izraelnek miért van 150 atom fegyvere? Igen nem szabadna egymást bántani, egy ember halála is bűn teljesen mindegy milyen a származása!

    A nagy szüleim anno nekem is mondtak dolgokat a német katonák úriemberek voltak egyébként, még ételt is adtak, egyébként meg az az oroszok nem is oroszok voltak, hanem ukránok, akik erőszakolták a nőket és kegyetlenkedtek. A nagy szüleim ettől megmenekültek, mivel egy román parancsnok megtiltotta a katonáinak. Ő pont a nagy szüleimnél aludt.

    Manapság meg nincs Hitler, de ott van amerikában a szabadkőműves obeliszk amire az van írva elég 500 millió ember a Földön. És azért vannak harcok a világban, Közel-kelet Szíria, az ukránok....engem meg ezek a dolgok aggasztanak, és még sincs üldözési mániám, mert ha kell akkor megvédem bárki ellen aki fenyegeti a szabadságomat a hazámat és a szeretteimet.

Új hozzászólás Aktív témák