Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93448704

    törölt tag

    válasz dabadab #34 üzenetére

    Pár éve utánajártam, hogy mik lelehetők fel a témában és szerintem ez árnyaltabb kérdés annál, mint valakit le ezoterizálni (akármit is jelentsen ez).

    Személyes kontaktusoktól (SOTE orvosok, phd kutatók) egy érdekes koncepciót hallottam: Németeknél futott több kísérlet, ami szerint nem a sugárzás nagysága okozza a problémát hanem a minősége. A vivőfrekvencia miatt ezek szinte tökéletesen ismétlődő jelek, amihez hasonló a természetben nem fordul elő és állítólag ki tudták mérni sejt szinten milyen interfencia jön létre a nagyon homogén wifi/gsm sugárzástól. A tapasztaltakat úgy fogalmazták meg, hogy a szervezetet az optimális működésében gátolja és egyfajta folyamatos ellenállásra készteti ez a fajta sugárzás. Nekem az jutott eszembe mintha kézifékkel indulnál el az autóval. Hogy van hatása, azt látják. De tudományos szinten bizonyítani, hogy ez pontosan mit okoz, az egy egészen más létpékű feladat.

    Később megtaláltam a neten az USA-ban megrendelt hatástanulmányt a mobilok bevezetése előtt. A szerző ebben - igen őszintén - potenciális problémaként nevez meg olyan dolgokat, amik fentiekkel hasonlatosak és de mivel nem tudja, hogy ez mit okozhat ezért a téma további kutatását javasolta az éles bevezetés előtt (nem történt meg).

    A jelek arra mutatnak, hogy itt lehet valami, amivel jelenleg nem számolunk, de ez árnyaltabb kérdés annál, mint amit a mai hasznossági szempontok figyelembevételével hajlandóak vagyunk kezelni (és ennek rengeteg összetevője van).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák