Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Parano1d #136 üzenetére

    Valóban, BestMarkt-tól rendelhető, de ez még ugyanúgy 1 bolt, ahogyan az új RX-eket is forgalmazzák jelenleg. Sajna egyenlőre meg vagyunk lőve mindkét oldalról.

    (#138) Peat;)
    Ha a sztenderd neked az egyedüli BestMarkt -11%-os akcióját jelenti, akkor egészségedre.

    Megint az van mint mindig: ha utánajár valaki, kivár egy akciós árat arra a modellre az AMD oldalon akkor igen jobbat kap.
    Szóval csak akkor jár jól valaki, leértékelve vesz AMD-t?
    Szerintem meg elég jól vannak skálázva az árak teljesítmény alapján, mindkét oldalon.

    Ezzel szemben nvidia: megveszi valaki bármely modellt, az felboostol órajelekben az egekbe gyárilag és teszi a dolgát.
    Miért a Radeon nem?
    Amire emlkszem problémás esetre, ott az nagyonergya/nagyonrégi táp volt a ludas...

    Az MSI ezt megtette, csak drágább mint a konkurencia. Mást nem mernék vásárolni az AMD oldalon.
    Tehát az Asus Strix, meg a Giga Extreme/Windforce mehet a levesbe. Értem, köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák