Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz matteo_szg #180 üzenetére

    "Az ASUS nevében egyébként kikérem a szánalmazást."

    -Nehéz értelmezni, amit írtam? Akkor idézem ismét:

    "..szánalom, hogy egy ekkora gyártó (vagy bármelyik, amelyik így kezeli (le) a dolgot)" Nem az asusra gondoltam, hanem arra, amelyik megteszi. Akinek nem inge..

    "Illetve kicsit ébredj fel, vagy akár menj be egy nagykerbe és kérdezz rá, hány darab 50 000 Ft-nál drágább alaplapot adnak el havonta."
    -Miért, van LGA 2011/x79-es lap 20k magasságában? Nem tudtam...Ha viszont jól tudom, és az új lapok igencsak 50k+-ban mozognak, akkor cumi, hogy ha ebből nem ad el senki semennyit.

    "10-20 sample országonként? Aha, hogyne. Elárulok egy titkot, Maximus V GENE sample, Magyarország 1 db, Németország 4 db"
    -Hurrá. Erre azért már lehetne azt mondani, hogy karesz, nem gondolod? 1 kiba' lap...NC.

    "Végül pedig - már ne is haragudj -, de azon te mit hisztizel, hogy a sample sorsa mi lesz?"
    -"Azután, amikor körbement, bedarálják, vagy házon belül ajándékba adják, "mittomén"..mittomén, azaz leszarom..mi lesz a sorsa, csak ne kerüljön a kereskedelembe, ennyi.

    Amúgy meg nem "rólad" megy a vita, hanem azokról a hw elemekről, amik bekerülnek,. Ezen meg én nem értem, mit rugózol, nem az asusról volt/van szó. Ha mindenki a salgón tartaná ezeket a cuccokat, nem is lenne miről beszélnünk..
    Részemről ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák