Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz sb #74 üzenetére

    nyilván részemről is vannak elvi szempontok, de nem is ezért írtam. bár még annyira nem öregszem, néha úgy érzem magam és abszolút egyetértek ezzel a "használni akarom nem mókolni" megközelítéssel. a különbség talán csak annyi hogy azt a minimális kézre faragást amit mondjuk egy out-of-box Debianon eszközölni kell ahhoz hogy pontosan illeszkedjen az én felhasználói rutinjaimhoz azt nem érzem se nagy megerőltetésnek se különösebb tehernek. elvégre a mostani rendszerem is egy P3-as procin kezdte, azóta rángatom vasról vasra, csak az arch change volt kicsit macerás.

    persze tudom, van élet a *NIX-okon túl is, meg nyilván sok szempontból hasznosnak tekinthető ha elmondhatom láttam windowst közelről, de az a helyzet hogy továbbra sem érzem a hátrányát annak hogy ez kimaradt. ReactOS-el néha amikor abszolút nincs jobb dolgom molyolok egy sort hogy lássak valami NT alapú dolgot de ez nekem akkor is idegen.

    viszont ez már tényleg off, részemről le is zárom mert nem ide tartozik.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák