Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SAS107

    csendes tag

    Sziasztok. Vezeték nélküli billentyűzet vásárlás előtt állok és tanácsot szeretnék kérni.
    MX 5000 vagy 3200 között vacillálok, illetve nem tudom hogy van e ezeknél jobb választás.
    2 dolog fontos.
    Az egyik a hatótávolság. Van egy nagy géz egy középső szoba sarkában, és a mellette lévő nagy szobai tv-re van rá kötve a gép. Nos én a másik szobából is szeretném tudni használni a gépet. A távolság légvonalban úgy 4 max 5 méter lenne, viszont van közte egy fal (panel ház) a kérdésem az hogy vajon ezt stabilan át tudná e vinni valami?
    Azt próbáltam hogy mobilról küldök egy filet bluethooton, át is ment, bár jóval lassabban mintha a gép mellől küldtem volna, ja és a gépemben 1.1-es BT-van, úgyhogy szerintem az MX 5000-nek bírnia kéne, főleg hogy 2.0-ás BT-el csatlakozik, bár elég fura hogy a cikkben azt írták hogy csak 4m-ig jó!! Ez fura, más külföldi cikkekben 8métert rebesgettek!
    És létezik hogy a rádios mx 3200 alkalmasabb lenne erre a feladatra?

    A másik fontos szempont, hogy nekem volt egy nagyon régi valami cordless egerem, és nagyon laggolt, olyan volt hogy elhúztam az egeret és kb fél másodpercel rá reagált, ez el fogadhatatlan! Remélem ezek az új egerek már nem ilyenek.

    Ha bárki tudna addni valami hasznos tanácsot nagyon hálás lennék. :R

  • SAS107

    csendes tag

    És amúgy egér lagolás vagy latency terén hogy állnak ezek a cuccok?
    Arról nem írtatok a tesztben.

Új hozzászólás Aktív témák