Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    Már most imádom a Note7-t. Jövök is át 6S-ről. Ha valaki látott már ingerszegény telefont akkor az iPhone az. Ezt egyszer bekapcsolom és elmegy 10 évig. Földhöz kéne vágnom hogy legyen benne egy kis izgalom, de ahhoz túl drága. Remélem a hír nem csak az Apple gerilla marketingje, mert akkor rácseszek.
    Bezzeg a droid, ott zajlik az élet. Egy csatolmány letöltésével is infarktus közeli állapotba kerülhetek, izgulva nehogy megfázzon a telefon. A folyamatos reklámok 100 évre ellátnak olvasnivalóval. A felugró ablakok a kedvencem, mikor este hazafelé a Metrón szundikálva10-kor zizeg a zsebembe hogy ideje lefeküdni. Ilyenkor mindig magamhoz térek. Állandó gondozást igényel, percenként suvickolom abba a reményben, hogy a mikrobák is lejönnek. Van nálam powerbank, hogy véletlenül se haljon éhen, mindig ellenőrzöm a hajtókar kenést a gépházban mert hiába tiltom le a háttér adatforgalmát, ha durcás sunyiba vissza kapcsolja, csak hogy találjam ki mitől melegszik, vagy fogy az adatkeretem. A mesterséges intelligencia mindig megpróbáltatások kitalálni mit akarok írni de a végérek feladott(m). Szóval itt zajlik az élet.

    Viccen kívül 6S-t használtam most S-6-ot (ezek a copy/pass elnevezések is uhhh) de kisebb nagyobb döccenőtől eltekintve perfekt. Napokban útközben kaptam egy nagyobb csatolmányt amit sos ki kellett nyomtatom. OTG adapter + pendrive és meg is tudtam oldani a Copygurunál okosba önkiszolgálós árba. Szóval egy szó mint száz, az Android-OS tudásának felára a biztonság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák