Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Azért a Mint esetében is vannak bosszantó bugok.

    Tapasztaltam a korábbi kiadásoknál, de most a 17.2-nél is előjön néha, hogy ha kikapcsolom a notit, majd utána lehajtom a fedelét, akkor újraindul a gép. Teljesen kikapcsolt elvileg, LED is kialudt, de lehajtva, vagy kicsit felhajtva a fedelét, újra beindul a gép, jön a rendszerválasztó menü stb., anélkül, hogy külön bekapcsoltam volna. Szép... :D

    Nemrég beújítottam két 2,5" külső házat, ASMedia ASM1053 és ASM1053E vezérlővel. Ezek a chipek az újaknál ráadásul elég gyakoriak. Na ezeket nem szereti nemhogy a Mint, de a többi se, mert eOS Freya, Ubuntu /Kubuntu 14.04/15.04 alatt is előjön az a probléma, hogy nem lehet normálisan leválasztani....leállítja, majd utána azonnal újra felpörgeti és felcsatolja. Csak a fájlrendszert lehet lecsatolni, mást nem. Holott az asztali ikonos, vagy fájlkezelős biztonságos leválasztás, vagy éppen az udisks parancsok eddig minden más típusú külső vinyónál megfelelően működtek, nem pörgette fel utána újra.
    Ez nekem új, ilyennel eddig még nem találkoztam...érdekes volt az is, hogy live módban nem is volt képes a 2 rack-et felcsatolni (másfajtát igen), csak telepítés után. Nem tudom mi az oka, de egy jókora bug ez is. :F
    Windows alatt meg tökéletesen működik mind a kettő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák