Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Ezen a tisztító rongyon én is megakadtam. Mikroszálas törlőkendőt sokkal olcsóbban kapni...még egy Tesco-s is simán jó, már próbáltam. Nagyon hatékony.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz czanga #18 üzenetére

    Egyszer kaptam egy mikroszálas kendőt. Nemsokkal később a Tesco-ban volt ilyen "apróságok" akciója és valami néhány száz FT-ért adtak két(rózsaszín+kék) hasonló mikroszálas kendőt egy packban. Csak azért vettem meg mert kb 98%-ban megegyezett az anyag tulajdonsága azzal amit korábban kaptam és akkorra már nagyon bevált.
    Nem tudom, hogy most milyen van az autó felszerelési osztályon.
    Az enyém kb megegyezik azzal ami itt a cikkben a képen látható.

    A LIDL-ben vettem ilyen autókhoz való kis csomagot,(szivacsok,kendők). Az is jó, de kicsit nehézkesebb a használata mert sokkal rugalmatlanabb az anyaga. (Nem bőr, de bőrszerű)
    Van egy kis darabka szarvasbőröm, na az a leglegleg... amit eddig valaha használtam.

    Én tükrös laptop kijelzőt 5 éve 40/70%-os alkohollal vattával(100%pamut) tisztítom. Majd a fenti kendővel szárazra törlöm. Eddig sérülésmentesen. Gyors és hatékony.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz _Smooth #100 üzenetére

    Figyelj okostóni!

    kb 5 éve "dörzsölgetem" mikroszálassal a kijelzőt és nem mattult be.(Bár bemattult volna, legalább nem lenne tükör. :P ) Sőt! képzled tönkre sem ment...ugye micsoda csoda?! Nem olvastál alaposan. Eleve alkohollal tisztítom.
    Meg azt sem mondtam, hogy egy kádnyi folyadékba áztatom. :U
    Ha neked ez a lötyi kell 8K-ért vagy akármennyiért, a lelked rajta...meg a pénzed benne.

    Mellesleg, legalább annyi tisztelet szorult volna beléd, hogy elfogadd más véleményét és tapasztalatát. Nem kell neked is ezt követned. Úgy hogy semmit nem tudsz róla kvázi lehülyézni bárkit is sekélyes taplóság.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz _Smooth #127 üzenetére

    Látom főleg az a problémád, hogy nem tudod jól elkülöníteni a dolgokat.
    Én NEM írtam, hogy a különböző testnedveimet preferálom tisztításra. Kizárólag arra reagáltam amit az én hozzászólásomra írtál. Ráadásul az ilyen ocsmány vádaskodásért nálam pofánvágás a jutalom. A többi nem érdekel.
    Ha tudnád mi a mikroszálas törlőkendő és mire lehet jól használni akkor lehet nem fröcsögnél itt össze-vissza. Bár lehet nem maradt meg benned, de többféle kendőről írtam, erre te leragadtál a tesco-nál. :U Azért szólok, hogy szarvasbőr is itt figyel a szekrényben azt is szoktam használni. Ugye szerinted az is tré mi?! :U De ezt is írtam, csak nálad nem ment át azon a szitán amit arcnak hívnak...be már nem jutott. Van ez így.
    Értelmezésbeli probléma ismét: Egy rossz szót nem szóltam azokról a személyekről akik ilyet használnak. A terméket kritizáltam, azon belül is az árát és nem a hatékonyságát. Én NEM sufni megoldást írtam le. Tudod mi az, hogy alternatív módszer?
    Habár itt megint van egy kis képzavar mert azt sem mondtam, hogy száraz "rongyot" használok, de mindegy.

    Bár ez is elkerülte a figyelmed, jogosan vetettem rád a követ, mert megjelentél mint valami hozzászólás okádó vulkán és tolod a szemetet a fórumba. Mindezt úgy, hogy fel sem fogod amit írnak neked...
    Újra elmondom: Használj amit akarsz. Tőlem aranyport is vehetsz és dörzsölgesd azzal még a...ahol akarod. Ettől még más módszer és eszköztár is létezik. Én maradok a több éve bevált módszernél.
    Engem innentől nem érdekel ez a téma, de szerintem ilyen produkcióval nem leszel itt hosszú életű.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz imibogyo #132 üzenetére

    Tudom. Csak az a gond, hogy belevett abba a bizonyos kalapba:
    ...ha nektek megfelel a saját nyálatok, meg a taknyos zsepi (mielőtt nekem esel, volt itt ilyen post), ám legyen.

    Döntse el, hogy kinek ír. Más dolgát NE hozza össze velem.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz _Smooth #136 üzenetére

    Szerintem nálad gondok vannak.
    További jó fórumozást. :U

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák